Перемога NAVI та інші результати ігрового дня DPC

Учора Valve оголосили про скасування першого мейджора року, і нехай це вбило всю інтригу та суттєво підрізало мотивацію гравців, регулярний сезон DPC все ще триває.

У Північній Америці відбулось дві зустрічі. Evil Geniuses після заміни оффлейнера схоже знайшли свою гру та впевнено на двох мапах обіграли досить міцного середняка регіону Team Undying. Другий матч регіону між simply TOOBASED та Wildcard Gaming теж завершився впевненою перемогою WG з рахунком 2-0.

У регіоні Південно-Східної Азії відбулась гра, де визначилася перша команда, яка покине перший дивізіон. TNC Predator вдалось відібрати одну мапу в колективу Team SMG, але на більше їх не вистачило. Поразка 1-2 і з результатом 1-6 по виграних мапах TNC Predator завершує виступ в сезоні та покидає перший дивізіон.

У східноєвропейському регіоні колективу PuckChamp вдалось обіграти HellRaisers, здивувавши суперника вибором Techies на четверту позицію на другій мапі. 2-0 за PuckChamp, і якби не скасування мейджора, було б цікаво поспостерігати за драфтами цих хлопців на турнірі.

Другий матч у регіоні виявився легкою прогулянкою для Natus Vincere. Команда за абсолютної переваги на кожній з мап просто знищила свого суперника AS Monaco Gambit, яким після цього матчу залишається максимально налаштовуватись на заключну гру проти Mind Games, щоби зберегти прописку в першому дивізіоні.

Читайте також

Оголошено імена всіх учасників регіональних міні-турнірів з Dota 2

Dota 2

Огляд завершальних матчів зимового сезону DPC

dota 2

Вирішальні матчі DPC-сезону. Огляд ігрового дня

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Останні матчі DPC сезону. Огляд ігрового дня

dota 2

Team Liquid — чемпіони Західної Європи. Огляд ігрового дня DPC

Team Liquid

Китайське прощання та інші результати ігрового дня DPC

phoenix dota

Останній матч NAVI та несподіванки в Китаї. Огляд ігрового дня DPC

NAVI

Перша поразка Team Liquid та інші результати ігрового дня DPC

Team Liquid

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: