web analytics

Переможець турніру з Mortal Kombat 1 залишився винний організаторам 3000$

Можливо, іноді ви теж відчували настільки велику радість від перемоги, що навіть забували про самоконтроль, через що одразу ж шкодували. Ось і під час останнього турніру CEO 2024 з файтингу Mortal Kombat 1 один із гравців відзначився не лише перемогою, а й кумедним казусом, який не просто анулював його виграш, а навіть зробив боржником.

Професійний гравець Дилох Брукс, переповнений адреналіном після перемоги, вирішив викинути свій стілець за сцену, за що одразу ж поплатився, оскільки потрапив у LED бар, вартість якого значно перевищувала його призові.

Якщо виграш склав приблизно 565 доларів, то відшкодування завданих збитків обійдуться щонайменше в 2992 долара, без урахування податків і доставки. Чоловік уже повідомив, що візьме всю відповідальність за зламане світло на себе, а також похизувався перед підписниками своїм новим золотим поясом, отриманим за перемогу.

Мораль історії в тому, що ніколи не треба втрачати самоконтроль, навіть у ситуаціях, коли емоції переважають здоровий глузд. Інакше можете швидко пошкодувати про ненавмисне зроблені вчинки, як і пан Брукс.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warner Bros. Games придбала творців MultiVersus

multiversus

Riot Games скасувала файтинг через успішність Super Smash Bros. та MultiVersus

2xko

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Британця з іграшковим мечем по франшизі Zelda ув’язнили на 4 місяці

link sword

Ілля Забарний став медіаобличчям українсько-британської команди з Valorant

p.ua.Забарний

FIFA анонсувала чемпіонат світу з Rocket League… але без України

fifa rocket league

Apple щодня втрачатиме 50 000 000$, поки не поліпшить умови для сторонніх крамниць на iOS для ЄС

app store

Домашній тріумф: Огляд студентського відкритого кубку ЛДУФК з Counter Strike 2

1718440506167