Dead Cells поповнилася контентом з Castlevania

Зважаючи, що Castlevania — це ідейний натхненник Dead Cells, ґеймери зі захватом дізналися про вихід DLC Return to the Castlevania, яке наповнює світ Мертвих Клітин купою атрибутики з найвідомішої серії про Дракулу.

Розробники додали 14 різновидів зброї, 2 нових біоми, як-от Околиці замку (Castle Outskirts) і Замок Дракули (Dracula’s Castle), 3 нових боси та нову сюжетну лінію, де ви разом із Ріхтером Бельмонтом матимете за мету вбити Дракулу.

У Dead Cells зʼявилася музика з Castlevania – 51 мелодія, а також переробили 12 музичних треків, щоб вони поєднувалися із ембіентом Dead Cells.

Ви зможете грати за Алукарда, Ріхтера Бельмонта чи навіть Дракулу завдяки 20 костюмам у грі, що доповнює атмосферу оригінального проєкту.

«Найкраща жанрова суміш» PlayUA 2018 зі шаленою реграбельністю вже довгий час отримує оновлення та DLC, тому в грі завжди є чим зайнятися.

Ви можете придбати Dead Cells для Nintendo Switch за нашим партнерським посиланням, а ще придбати гру чи DLC у EpicGames з тегом PLAYUA, аби підтримати наш портал.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Phantom Liberty повертає Cyberpunk 2077 до життя»: перші оцінки доповнення «Ілюзія Свободи»

Cyberpunk 2077

Черепашки-ніндзя тепер у Minecraft

Minecraft

Патч Star Wars Jedi: Survivor позбавив ґеймерів DLC

Star Wars Jedi: Survivor DLC

Фанатська спільнота у захваті від першого поцілунку Елой

horizon forbidden west

Сімейні драми докучатимуть вам тепер і в The Sims 4

The Sims 4

Elden Ring отримає DLC про… подорожі в часі?

Доповнення Cole’s Legacy для inFAMOUS Second Son стало безкоштовним!

Infamous Second Son

Dead Cells отримає ще більше оновлень протягом наступного року

dead cells

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: