Перевидання The Outer Worlds працює гірше, ніж оригінал

7 березня 2023 року у реліз вийшло перевидання The Outer Worlds, під назвою – Spacer’s Choice Edition. Гра отримала покращену графіку й купу інших нововведень, але щось пішло не так. 

Зі самого початку гравців насторожило, що за апґрейд до чинного покоління консолей доведеться заплатити 10 доларів (зазвичай це роблять у вигляді безкоштовного оновлення), але ніхто не очікував настільки великих проблем. Покращена версія отримує дуже негативні відгуки на всіх платформах. Головною проблемою є оптимізація, точніше її відсутність. Користувачі з потужними ПК, скаржаться що гра не може видати стабільних 30 кадрів за секунду. Користувачі консолей також зіткнулися з усіма “нововведеннями” покращеної версії гри, серед них низький та нестабільний фреймрейт.

Розробники повідомили, що працюють над вирішенням проблем і будуть готові представити список змін до кінця наступного тижня.

А поки розробники “допрацьовують” гру, гравцям залишається тільки чекати або повертатися у стару версію The Outer Worlds, що ми вам і радимо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Bethesda тизерить Fallout: New Vegas 2

fallout new vegas

The Outer Worlds отримає перевидання для PS5 i Xbox Series

The Outer Worlds

«Як тільки, так одразу» — Obsidian хочуть створити новий Fallout

fallout new vegas

Grounded виходить з дочасного доступу

Obsidian назвала дату релізу Pentiment

capsule 616x353

Obsidian анонсувала нову гру від режисера Fallout: New Vegas

Pentiment

Робити ігри доступними по підписці в перший день не вигідно

the outer worlds

Завтрашній день: ігри про майбутнє людства

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: