web analytics

Перевидання The Outer Worlds працює гірше, ніж оригінал

7 березня 2023 року у реліз вийшло перевидання The Outer Worlds, під назвою – Spacer’s Choice Edition. Гра отримала покращену графіку й купу інших нововведень, але щось пішло не так. 

Зі самого початку гравців насторожило, що за апґрейд до чинного покоління консолей доведеться заплатити 10 доларів (зазвичай це роблять у вигляді безкоштовного оновлення), але ніхто не очікував настільки великих проблем. Покращена версія отримує дуже негативні відгуки на всіх платформах. Головною проблемою є оптимізація, точніше її відсутність. Користувачі з потужними ПК, скаржаться що гра не може видати стабільних 30 кадрів за секунду. Користувачі консолей також зіткнулися з усіма “нововведеннями” покращеної версії гри, серед них низький та нестабільний фреймрейт.

Розробники повідомили, що працюють над вирішенням проблем і будуть готові представити список змін до кінця наступного тижня.

А поки розробники “допрацьовують” гру, гравцям залишається тільки чекати або повертатися у стару версію The Outer Worlds, що ми вам і радимо.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Проходження Avowed займе не більше часу ніж The Outer Worlds

avowed

Стрім Grounded з PS5

Grounded

Xbox і Nintendo обмінялися ексклюзивами: підсумки лютневого Nintendo Direct

grounded

Avowed, нова рольова гра від Obsidian, вийде восени. Ось її новий трейлер

avowed

Відомі ігрові компанії креативно привітали Bethesda з релізом Starfield

старфілд хало

Придбайте новий набір від Humble Bundle з крутими космічними іграми

Humble Bundle

The Outer Worlds від початку планувалася як «суміш Fallout та серіалу Firefly»

the outer worlds

Bethesda тизерить Fallout: New Vegas 2

fallout new vegas