Перевидання The Witcher 3 допоможуть робити модмейкери

За 6 років існування The Witcher 3 (наш огляд) для неї вийшло чимало модифікацій. Деякі змінювали ігролад, деякі пропонували власні сюжетні історії, а деякі покращували графіку. І саме до авторів останнього типу модифікацій звернулися розробники зі студії CD Projekt Red, коли почали працювати над перевиданням проекту для нового покоління консолей.

Просто зараз розробникам допомагає автор модифікації HD Reworked, яка покращує текстури у проекті. Ігротворці хочуть включити напрацювання ентузіаста у покращену версію третього “Відьмака”. Окрім цього, зараз CD Projekt Red ведуть переговори з авторами інших графічних модів.

Чи отримають модмейкери якусь грошову чи іншу нагороду, поки що невідомо. Адже, фактично, з ними не укладали якихось певних угод.

Нагадуємо, що next-gen версія гри побачить світ на PlayStation 5 та Xbox Series X|S до кінця цього року. На ПК графічні зміни випустять у вигляді безкоштовного оновлення для оригіналу.


Також нещодавно стало відомо, що керівник розробки The Witcher 3 покинув студію CDPR після 17 років роботи у ній. Причиною стали звинувачення у булінгу від його колег.

Читайте також

Gwent отримав перше із трьох магічних доповнень

Ґвинт

Оприлюднено ігролад Cyberpunk 2077, датований 2013 роком

cyberpunk 2077

У GOG почався розпродаж та безкоштовна роздача до 10-ї річниці The Witcher II

Настільна гра “Відьмак. Старий світ” вийде українською!

Керівник розробки The Witcher 3 звільнився через звинувачення у булінгу

The Witcher 3

Свіжий патч для Cyberpunk 2077 покращує відображення персонажів

Cyberpunk 2077

У 2020 році було продано 13.7 мільйонів копій Cyberpunk 2077

Для Cyberpunk 2077 випустили оновлення версії 1.21

Cyberpunk 2077

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: