web analytics

Перезапуск Fable виглядає якось надто казково

Перезапуск Fable надто вже схожий на якусь казкову історію від Disney. І це зараз жодним чином не дорікання — трейлер, показаний на Xbox Showсase, Серйозно, справляє враження, що ти дивишся анімаційний фільм, а не кадри гри з Xbox.

Трейлер знайомить нас із новим персонажем, таким cобі Гамфрі — колишнім героєм усього Альбіону, який у певний момент часу буде нашим учителем. Зокрема, він уже з трейлера повчає нас основ серії Fable — усі наші вчинки безпосередньо впливатимуть на ставлення до нас інших персонажів. І, ймовірно, на нашу зовнішність, бо що ж це тоді за Fable?

Та й геройської роботи попереду буде багато. Завдання матимуть масштаби від потреби розборонити бійку в місті до необхідності вбити здоровенного монстра. І це тільки те, що нам мимоволі показали. А ще ж натякнули на повернення могутньої антагоністки, яка теж проходила геройський вишкіл, але в певний момент звернула не в той бік. А от чи ми її просто подолаємо, чи все ж зможемо до неї долучитися, це ми вже дізнаємося десь у 2025 році.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перезапуск Crazy Taxi, класики Dreamcast, буде ААА-грою

Crazy Taxi

Огляд Prince of Persia: The Lost Crown. Казка не про Принца

Prince of Persia: The Lost Crown

Творці Marvel’s Spider-Man 2 показали «розширений» відкритий світ

marvel's spider man 2

Усе, що було на Xbox Games Showcase та Starfield Direct (ч.1)

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

У перезапуску Fable доведеться надавати стусанів овочевому ентузіасту. Правда невідомо коли це буде

fable 4 cover

Xbox Games Showcase у виконанні PlayUA

xbox

Сценарист Horizon: Forbidden West приєднався до розробки нової Fable

Fable 2020

Наративний дизайнер Control працює над ребутом Fable

fable 4