Перші деталі та повноцінний ігролад Jurassic World Evolution

На вихідних Frontier Developments показала спільноті перший внутрішньоігровий ролик симулятора Jurassic World Evolution, а разом з ним описала проблеми, з якими стикнеться звичайний гравець у процесі створення парку. Найсумніше те, що у відео немає ігроладу.

Зате розробники розповіли про гру. Все почнеться з того, що гравець відправить по світу групи археологів на пошуки скелетів вимерлих створінь. Опісля цього, за допомогою біоінженерії, з кісток вони створять динозаврів для парку. Сам парк спочатку займатиме тільки один острів, але може розростися до п’яти (з новими ресурсами та можливостями).

За словами розробників, гравцям доведеться працювати з трьома основними напрямками розвитку парку: розваги, охорона (наче хтось вірить, що все буде гаразд) та наука. Ви зможете як працювати з усіма одночасно, так і зосередитися на одному з них. Для покращення парку доведеться наймати експертів, що укладатимуть договори для одного з трьох напрямків.

Втім, це не всі елементи мікроменеджменту, які будуть у Jurassic World Evolution. Окрім злих і вкрай небезпечних динозаврів, вас турбуватимуть не менш страшні стихійні лиха, що частенько шкодитимуть острову. Як приклад команда розробників описала тропічний шторм, що шкодить інфраструктурі вашого парку та динозаврам.

Jurassic World Evolution повинна вийти влітку 2018. Повністю презентацію можна глянути нижче.

Читайте також

Нове доповнення для Jurassic World Evolution поверне гравців у 1993 рік

DreamWorks працює над анімаційним серіалом Jurassic Park для Netflix

Jurassic Park

Усі власники Elite: Dangerous скоро зможуть активувати гру у Steam

300 тис. проданих копій Elite: Dangerous

Elite Dangerous – відео про керування зорельотом

І навіщо та FIFA? У Fortnite запустять свій футбол

Fortnite

Оновлено системні вимоги The Medium

The Medium

Приквел стрічки “Чарлі та шоколадна фабрика” побачить світ у 2023 році

Willy Wonka

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: