Перші (та не надто приємні) враження від бети Marvel’s Avengers

7 серпня стартував закритий бета-тест Marvel’s Avengers на PS4 і користувачі почали ділитися своїм ігровим досвідом. Ясна річ, передусім увагу приділили швидкодії гри на різних версіях консолі.

На звичайній версії PS4 гра запускається у 1080p, а кількість кадрів тримається на позначці 30, проте під час масштабних сутичок падає до 20-25. На PS4 Pro в режимі 4К така ж ситуація — стабільні 30 із просіданнями до 20. Хоча тут FPS падає рідше.

Також Marvel’s Avengers підтримує режим із розблокованою частотою кадрів, яка має триматися у межах 40-50. Реальна ситуація відповідає цифрам, проте і тут FPS падає до 25 під час видовищних поєдинків. Варто пам’ятати, що бета й існує для того, аби знайти і виправити наявні проблеми. Тож після релізу ситуація мусить покращитися.

Що стосується реакції гравців, тут усе неоднозначно. Головною проблемою гри називають надмірну одноманітність, тиражних ворогів і невигадливі місії, які часто зводяться до простих зачисток локації, захисту точок… та відновлення роботи генераторів.  Локації здебільшого побудовані за принципом “коридор-арена-коридор – …”, а коли вас і випускають на простору мапу, то окрім скринь із ресурсами там нема геть нічого, що винагороджувало би гравців за дослідження.

Кастомізація. яку обіцяли розробники, зіткнулася з баґом — елементи, які змінює гравець, лишаються такими ж, що і раніше. Окрім цього, знайшли проблеми зі світлом — персонаж не перекриває собою промені, деякі текстури не завантажуються вчасно, а фрази озвучки зникають.  Якщо баґи та просідання fps розробники виправлять, то до повторюваних боїв, схоже, доведеться звикнути. Проте гравці додають, що проблеми компенсують цікавим сюжетом перших місій та видовищною постановкою.

До речі, гравці покопалися у файлах бета-версії та знайшли згадки про раніше неоголошених героїв — Жінку-Галка, Кейт Бішоп та друга Тоні Старка Роуді. Окрім цього, відомо, що кожен герой матиме власну картку (Hero card), які до того ж будуть різними за рідкісністю.

Нагадуємо, що відкрите бета-тестування Marvel’s Avengers на всіх платформах почнеться 21 серпня, а реліз відбудеться 4 вересня.

Читайте також

Мобільна NieR Re[in]carnation вийде на початку 2021 року

Nier

Ремастер класичної jRPG SaGa Frontier заплановано на 2021

Square Enix показала фігурки персонажів NieR: Automata за 3000 $

NieR: Automata

Square Enix назавжди дозволить співробітникам працювати з дому

Final Fantasy XV

Tomb Raider перезапустили… на мобілках

tomb raider reloaded

У Marvel’s Avengers завітає Кейт Бішоп

Marvel's Avengers

«Месники» від Square Enix провалилися у продажу

Marvel's Avengers

Косметичні предмети в Marvel’s Avengers подешевшали назавжди

Популярне