Перші концепт-арти й подробиці ремейку Splinter Cell

На честь 20-ї річниці франшизи Splinter Cell розробники з Ubisoft поділилися першими концепт-артами ремейку першої частини, який зараз пербуває в розробці.

Splinter Cell — славнозвісна серія стелс-екшенів від Ubisoft про Сема Фішера, секретного агента спеціального підрозділу “Третій Ешелон”, який протягом усіх угор серії виконував таємні завдання в різних закутках земної кулі задля збереження хиткого миру на геополітичній карті світу. Зокрема, в оригіналі 2002 року Фішер запобігав війні між США та Китаєм, яку таємно хотів розв’язати проросійський президент Грузії.

Розробники запевняють, що збережуть ґеймплейну та сюжетну основу оригіналу, хоч і відразу просять поставитися з розумінням до того, що деякі ігрові елементи будуть перероблені та осучаснені. Наприклад, у проєкті з’являться окремі механіки з більш пізніх Chaos Theory та Blacklist, наприклад, рівень шуму в приміщенні та швидкі знешкодження. Також у грі буде значно кмітливіший штучний інтелект ворогів і досконаліша графіка, яка сповна втілить ключову для гри взаємодію світла й тіні. Завдячувати цьому слід власному рушію Ubisoft під назвою Snowdrop, на якому зараз також розробляють Avatar: Frontiers of Pandora та безіменний проєкт у всесвіті Star Wars.

Утім, доля ремейку нас трохи непокоїть, адже місяць тому проєкт покинув Девід Ґрівел, керівник розробки Splinter Cell: Remake, який працював у стінах Ubisoft протягом 11 років. Зараз він подався розробляти наступну сюжетну кампанію у всесвіті Battlefield.

Однак решта команди Ubisoft Toronto запевняє, що ця кадрова заміна не вплине на хід розробки, яка набирає щоразу більших обертів. Ігротворці навіть попередили, що найближчим часом про гру нічого не буде чутно, а нові подробиці, скріншоти чи відео з’являться тоді, коли буде що показати. Таким чином студія хоче уникнути повторення ситуації з ремейком Prince of Persia: The Sands of Time, де спершу спільноті показали напрочуд сирий трейлер, а потім вже вдвічі переносили заплановану дату релізу. Цілком правильне рішення.

Також до кінця листопада у Ubisoft Store можна безкоштовно додати до своєї бібліотеки оригінальну Splinter Cell.

Читайте також

Ubisoft працюють над двома іграми Far Cry, одна з них буде мультиплеєрною

far cry

“Там нема нічого хорошого”: перші оцінки Forspoken

forspoken

Ubisoft стверджує, що анонсована 15 років тому гра все ще в розробці

intro 1621963901

Ubisoft здивована низькими продажами сиквела Mario + Rabbids

sparks of hope mario rabbids

Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Scott Pilgrim vs. The World

Історія Assassin’s Creed: Valhalla завершиться 6 грудня

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Дивіться, крута гра від Ubisoft — оцінки Mario + Rabbids: Sparks Of Hope

sparks of hope mario rabbids

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: