Перші подробиці Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI була анонсована півтора місяці тому, проте окрім дебютного відео та імені продюсера, спільнота не отримала жодної іншої інформації про гру. Днями ж Square Enix запустила промо-сайт для нової “фіналки” та разом із тим поділилася концепт-артами та першими подробицями про світ і персонажів.

Події Final Fantasy XVI за традицією розгортатимуться в цілком новому для серії світі, але все ж будуть пов’язані з іншим важливим атрибутом FF — кристалами. Валістея — земля, осяяна світлом Материнських кристалів (Mothercrystals), велетенських осяйних гір, що благословляють землю довкола ефіром. Люди поколіннями селилися довкола магічних маяків, що дарували їм життя в комфорті та достатку. Однак цьому хиткому спокою настав кінець.

Серед людей, які живуть довкола кристалів часом народжуються Домінанти — обрані особи, наділені здібностями викликати наймогутніших створінь цього світу, Ейконів (це фактично нова назва звичних для серії самонів, де гравцям трапляться як новачки, так і вже класичні різновиди). Фактично Ейкони живуть усередині Домінантів, тож певною мірою ці обранці є приреченими. У деяких країнах до Домінантів ставляться, як до королівських осіб, в інших — жахаються й використовують, як зброю для війни. Народжені Домінантами не можуть уникнути своєї долі, якою б жорстокою вона не була.

Ключовими персонажами Final Fantasy XVI стануть Клайв Розфілд, Джошуа Розфілд та Джил Варрик (Jill Warrick).

Клайв Розфілд — перша дитина в сім’ї ерцгерцога Розарії, й усі сподівалися, що саме він стане Домінантом, що успадкує силу фенікса. Однак доля обрала для цього його молодшого брата — Джошуа. У пошуках себе Клайв опанує мистецтво фехтування, і вже в 15 років виграє герцогський турнір, отримуючи прізвисько «Перший щит Розарії». Відтепер його завдання — охороняти Фенікса. Втім, у житті Клайва з часом трапляється певна трагедія, яка штовхає його шлях помсти всупереч його обов’язку

Джошуа Розфілд — молодший від свого брата на 5 років. У ньому прокинулися здібності Домінанта ледь не одразу після народження. Не дивлячись на те, що він виріс у благородній сім’ї, він ставиться до всіх підданих із теплотою та любов’ю. Також Джошуа захоплюється своїм братом і часом переймається через те, що отримав силу Фенікса замість нього.

Джил Варрик — народилася на завойованих Північних територіях, і її змалку забрали від сім’ї для того, щоби вона стала захисницею Розарії. Саме завдяки їй зберігається мир між сторонами, що ворогують. Ерцгерцог наполягав на тому, аби її виховували так само, які і його синів, тож не дивно, що в доброї, милої та скромної Джил такі близькі та дружні стосунки з братами.


Власне, поки що це все. Втім, розробники обіцяють наступного року розповісти значно більше про Final Fantasy XVI та регулярно підкидати спільноти нові трейлери й ґеймплейні відео. Щоправда, розраховувати на реліз у 2021 році не варто. Також не забуваймо, що Final Fantasy XVI на старті буде тимчасовим ексклюзивом PS5, а орієнтовно через рік (або й менше) вийде і на інших платформах.

Читайте також

Кому варто придбати The Last of Us Part I?

The Last of Us Part I

Deathloop отримає “золоте” оновлення наступного тижня (і вийде на Хbox)

Deathloop

«Сталевого Алхіміка» незабаром видадуть українською. Nasha Idea уже відкрила передзамовлення

Fullmetal Alchemist

PS5 отримає ексклюзивне підвищення цін

sony playstation 5 pro vyshla i shokirovala ves mir 1

Як працює магія технологій у відеоіграх (ArtemLys)

hdr, vrr, dolby atmos 6 3

Square Enix анонсували гру за франшизою Avatar: The Last Airbender. Та без ложки дьогтю не обійшлося

Avatar: The Last Airbender

COTY — Огляд Stray

Stray

The Last of Us отримає українську локалізацію! Але є нюанси…

The Last of Us

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: