web analytics

Перші подробиці Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI була анонсована півтора місяці тому, проте окрім дебютного відео та імені продюсера, спільнота не отримала жодної іншої інформації про гру. Днями ж Square Enix запустила промо-сайт для нової “фіналки” та разом із тим поділилася концепт-артами та першими подробицями про світ і персонажів.

Події Final Fantasy XVI за традицією розгортатимуться в цілком новому для серії світі, але все ж будуть пов’язані з іншим важливим атрибутом FF — кристалами. Валістея — земля, осяяна світлом Материнських кристалів (Mothercrystals), велетенських осяйних гір, що благословляють землю довкола ефіром. Люди поколіннями селилися довкола магічних маяків, що дарували їм життя в комфорті та достатку. Однак цьому хиткому спокою настав кінець.

Серед людей, які живуть довкола кристалів часом народжуються Домінанти — обрані особи, наділені здібностями викликати наймогутніших створінь цього світу, Ейконів (це фактично нова назва звичних для серії самонів, де гравцям трапляться як новачки, так і вже класичні різновиди). Фактично Ейкони живуть усередині Домінантів, тож певною мірою ці обранці є приреченими. У деяких країнах до Домінантів ставляться, як до королівських осіб, в інших — жахаються й використовують, як зброю для війни. Народжені Домінантами не можуть уникнути своєї долі, якою б жорстокою вона не була.

Ключовими персонажами Final Fantasy XVI стануть Клайв Розфілд, Джошуа Розфілд та Джил Варрик (Jill Warrick).

Клайв Розфілд — перша дитина в сім’ї ерцгерцога Розарії, й усі сподівалися, що саме він стане Домінантом, що успадкує силу фенікса. Однак доля обрала для цього його молодшого брата — Джошуа. У пошуках себе Клайв опанує мистецтво фехтування, і вже в 15 років виграє герцогський турнір, отримуючи прізвисько «Перший щит Розарії». Відтепер його завдання — охороняти Фенікса. Втім, у житті Клайва з часом трапляється певна трагедія, яка штовхає його шлях помсти всупереч його обов’язку

Джошуа Розфілд — молодший від свого брата на 5 років. У ньому прокинулися здібності Домінанта ледь не одразу після народження. Не дивлячись на те, що він виріс у благородній сім’ї, він ставиться до всіх підданих із теплотою та любов’ю. Також Джошуа захоплюється своїм братом і часом переймається через те, що отримав силу Фенікса замість нього.

Джил Варрик — народилася на завойованих Північних територіях, і її змалку забрали від сім’ї для того, щоби вона стала захисницею Розарії. Саме завдяки їй зберігається мир між сторонами, що ворогують. Ерцгерцог наполягав на тому, аби її виховували так само, які і його синів, тож не дивно, що в доброї, милої та скромної Джил такі близькі та дружні стосунки з братами.


Власне, поки що це все. Втім, розробники обіцяють наступного року розповісти значно більше про Final Fantasy XVI та регулярно підкидати спільноти нові трейлери й ґеймплейні відео. Щоправда, розраховувати на реліз у 2021 році не варто. Також не забуваймо, що Final Fantasy XVI на старті буде тимчасовим ексклюзивом PS5, а орієнтовно через рік (або й менше) вийде і на інших платформах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Square Enix зробить ремейк не лише Dragon Quest III, а й перших двох частин

dragon quest

На PS5 нарешті з’явиться голосовий чат Discord

PlayStation Discord

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Марк Церні

Life is Strange: Double Exposure розкаже історію вже дорослої Макс

life is strange double exposure

Стрім Ghost of Tsushima — сьогодні о 20:00

Ghost of Tsushima

Стрім State of Play — 31.05 о 01:00

astro

У якому порядку краще грати в Kingdom Hearts?

Kingdom Hearts

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts