Перші подробиці Phoenix Point – покрокової стратегії від творця X-COM

Наші колеги з Rock, Paper, Shotgun спіймали на Е3 Джуліана Голлопа – автора всесвітньо відомої покрокової стратегії XCOM, й вивідали у нього подробиці нового проекту, що називатиметься Phoenix Point, й матиме зі славетною XCOM багато спільного.

Отож, події іграшки розпочинаються в 2046 році, через кілька десятиліть після того, як танення льодовиків випустило смертельний інопланетний вірус, який здатен перетворювати всі живі організми на монстрів. Після років поневіряння та виживання, збереглося всього кілька осередків людської цивілізації, і одним з таких осередків нам належить керувати. Окрім нашої фракції, в процесі дослідження карти знаходитимуться й інші людські поселення, щоправда погляди на вірус й на те, що залишилося від світу у всіх них кардинально різнитимуться.

Механіка гри буде дуже подібною до XCOM, та Джуліан зазначив, що Phoenix Point – це не спроба продати один і той самий продукт двічі, а проект, що розвиватиме концепцію покрокових стратегій, й виведе її на новий рівень якості.

Однією з визначальних рис гри стане повна адаптація ворожого інтелекту до дій гравця. Так, вже за кілька сутичок гра генеруватиме ворогів таких класів і характеристик, аби нудно не було ні хвилини, і тому обирати спорядження загону опираючись на інформацію з минулих боїв не вийде.

Самих же піхотинців вдасться налаштувати за багатьма параметрами, а звичні для XCOM класові рамки стануть більш розмитими.

Гра вийде не раніше 2018 року, список платформ поки невідомий.

Читайте також

Пограв у Hollow Knight? Ти точно щось пропустив! | Деталі гри та дрібка лору від Nikattica

hollow knight facts play ua

Еціо Аудіторе, Ренессанс та асасини… | Історія розробки Assassin’s Creed 2 (Nikattica)

Assassin's Creed 2

Звідки взялась шалена Аліса Амерікана Маꥳ? | Історія розробки Alice від American McGee (Nikattica)

Для телефонів вийшов спін-офф серії XCOM

XCOM: Legends

Автори XCOM працюють над покроковою грою з героями Marvel

Marvel

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Стрім XCOM: Chimera Squad

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: