Перші враження від GameDev Conference 2015

Screenshot_1

Ось і відбулась найбільша західна конференція розробників GameDev Conference. Ваш портал PlayUA, як і обіцяно, теж відвідав цю подію і ось короткі враження перед розгорнутим репортажем.

Цьогорічна GameDev Conference дала дуже багато практичного досвіду, який урізноманітнився жвавими дискусіями та веселими розвагами. А найголовніше — тут майже весь час підтримувалась атмосфера щирого захоплення ігровою індустрією, яка передавалась від доповідачів до простих присутніх. Інформації було стільки, що її навряд чи можна було сприйняти на всі 100%, але навіть те, що врізалось у пам’ять, у підсумку стало неоціненним досвідом, якого зазвичай вчать роками.

На GameDev Conference 2015 була як і технічно-важлива інформація для спеціалістів, так і вельми цікава для простого ґеймера і людини, яка прагне розвиватись. Серед доповідачів були новачки в ігроіндустрії, які розповіли про бар’єр, який їм було необхідно подолати, щоб стати знавцями своєї справи. Виступали також люди, які вже не одне десятиліття працюють у сфері ігор, а деякі з них брали участь у розробці ігор світового масштабу. А ще був хлопчина схожий на “Росомаху” у виконанні Г’ю Джекмана. :)

Кількома речення описати це неможливо, а тому очікуйте повноцінний репортаж з місця подій!

Читайте також

Гра від українського розробника вийшла після багатьох років розробки

Heat Guardian

29 квітня у Києві відбудеться Game Craft Conference

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Відбувся вихід української Mortificatio

Допоможіть українській Heat Guardian потрапити у Steam!

eSPORTconf UAH — перша українська кіберспортивна бізнес-конференція

Популярне