Перші враження від GameDev Conference 2015

Screenshot_1

Ось і відбулась найбільша західна конференція розробників GameDev Conference. Ваш портал PlayUA, як і обіцяно, теж відвідав цю подію і ось короткі враження перед розгорнутим репортажем.

Цьогорічна GameDev Conference дала дуже багато практичного досвіду, який урізноманітнився жвавими дискусіями та веселими розвагами. А найголовніше — тут майже весь час підтримувалась атмосфера щирого захоплення ігровою індустрією, яка передавалась від доповідачів до простих присутніх. Інформації було стільки, що її навряд чи можна було сприйняти на всі 100%, але навіть те, що врізалось у пам’ять, у підсумку стало неоціненним досвідом, якого зазвичай вчать роками.

На GameDev Conference 2015 була як і технічно-важлива інформація для спеціалістів, так і вельми цікава для простого ґеймера і людини, яка прагне розвиватись. Серед доповідачів були новачки в ігроіндустрії, які розповіли про бар’єр, який їм було необхідно подолати, щоб стати знавцями своєї справи. Виступали також люди, які вже не одне десятиліття працюють у сфері ігор, а деякі з них брали участь у розробці ігор світового масштабу. А ще був хлопчина схожий на “Росомаху” у виконанні Г’ю Джекмана. :)

Кількома речення описати це неможливо, а тому очікуйте повноцінний репортаж з місця подій!

Читайте також

Українські інді ігри існують (Падон)

Наступний Games Gathering пройде у Одесі

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв’ю з Іриною Сьомкою

Про розвиток Games Gathering 2018 / Інтерв'ю з Іриною Сьомкою

Games Gathering повернеться до Києва у грудні, цього разу ще епічнішим

Гра від українського розробника вийшла після багатьох років розробки

Heat Guardian

29 квітня у Києві відбудеться Game Craft Conference

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Популярне