Перший анонс BlizzCon 2019 – Diablo 4!
BlizzCon 2019 розпочався з офіційного анонсу Diablo 4 — одного з найочікуваніших проектів Blizzard.
У кінематографічному трейлері показали повернення Diablo 4 до своїх темних коренів. Про це розповів Луїс Барріґа, головний ґейм-дизайнер команди Diablo 4. Окрім красивих слів, Луїс розповів, що у грі з’явиться PvP-режим, а сама гра вийде на ПК, Playstation та Xbox. Дату виходу гри поки не називають. Однак, Blizzard також показали ґеймплейний трейлер гри.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!









