Перший погляд на Max: The Curse of Brotherhood

Автор: Юліан Грицевич

Історія гри починається на Землі, де бажання Макса позбутися надокучливого брата Фелікса викликає портал з іншого виміру і відкриває серію пригод в паралельній реальності. Почавшись як традиційний платформер з стрибками, карабканням по виступах і втечею від гігантських монстрів, Max: The Curse of Brotherhood, швидко вводить свою унікальну механіку, надаючи в руки юного героя чарівний олівець, який набирається нових можливостей в міру розвитку пригоди.
З появою олівця, гра робить крок убік від платформера до головоломок, пропонуючи гравцеві комбінувати доступні здібності і застосовувати їх до навколишньої реальності. Наприклад, ви можете намалювати скорочення в хула-хуп гілки, дотягнути їх до виступу, видертися по них по виступу і подолати перешкоди. Чим далі ви заглиблюєтесь в ігровий світ, тим складніше стають комбінації різних здібностей і представлених в грі ворогів і предметів.
Max: The Curse of Brotherhood – незвичайна гра, що поєднує в собі елементи головоломки з традиційним платформером. Можливо, управління олівцем може вам здатися незручним, а деякі ігрові моменти занадто дратівливими і складними, але варто вам зрозуміти базову механіку, як гра розцвіте новими фарбами, доставивши вам справжню насолоду.

Підписуйся на канал: http://bit.ly/pad0nSub

Додаємось для спілкування:
VK: http://vk.com/pad0ff
Twitter: http://twitter.com/pad0n
Facebook: http://fb.com/pad0n
Steam: http://steamcommunity.com/id/pad0n

Знято за допомогою Bandicam
Змонтовано у Adobe Premiere Pro CS5
Мікрофон Audio Technica AT-2020 USB

 

Останні відео

«Розкрадачка гробниць: Лара Крофт». Перші враження від перегляду

Історія серії Trine #3

Trine 3: The Artifacts of Power

Порадник ґеймера: Березень 2018

Far Cry 5

Розклад стрімів

PlayNews #321 — Battlefield 5, Mutant Year Zero, FoxTail

Огляд Fe

ЩоВКіно: Березень 2018

PlayNews #320 — Warcraft III, Final Fantasy XV, Metal Gear Survive

Популярне