Перший показ PS5 вийшов справді неочікуваним

Напередодні запуску того чи іншого пристрою (тим паче консолі червого покоління) їх розсилають передусім технооглядачам та найбільшим лідерам думок, щоби вони наочно пояснили, чим новинка за своїх попередниць чи аналогів і чому варто придбати саме її. І тоді як Microsoft одними з першим відправили XSX відомій майстерні Digital Foundry, Sony дала помацати пристрій японським блоґерам, до того ж далеко не найавторитетнішим в індустрії. Причому “помацати” в прямому сенсі: у своїх відео блоґери мацали консоль з усіх боків, нюхали її, кусали тощо.

Інтерфейс консолі гостям не показували, та й загалом доступний на показі функціонал Playstation був обмеженим. Підбірка ігор для демонстрації теж була куцою — лише Astro’s Playroom (попередньо встановлена на консолі), Godfall і Devil May Cry 5 Special Edition.

Одразу після презентації на Youtube з’явилися ролики про консоль… і вони, м’яко кажучи, не надто інформативні:

Японці також оцінили роботу самої консолі. Працює PS5 дуже тихо, корпус майже не гріється, а швидкість завантажень вражає. До всього, новий DualSense не так сильно відволікає своїм різнокольоровим світлом, як DualShock 4.

І наостанок Sony підтвердила новий стандарт кнопки Х — у всьому світі вона відповідатиме за підтвердження. Раніше для Японії таким стандартом був “нулик”. У деяких користувачів такі зміни викликали обурення і навіть стали приводом відмовитися від купівлі PS5.

От власне і все, що спільнота довідалася після першого показу. А вихід PS5, нагадуємо, запланований на 12 листопада у США, Канаді, Мексиці, Новій Зеландії, Кореї та Японії, а в решті країн консоль продаватимуть з 19 листопада.

Читайте також

Власників PlayStation 5 винагороджуватимуть за досягнення

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

Не спішіть купувати PS5 і ось чому. Важливі подробиці про PS5 (OLDboi)

Покращена версія Destiny 2 для PS5 і Xbox Series вийде у грудні

Destiny 2

PlayStation Store готується до масштабного оновлення

PlayStation

Mortal Kombat 11 Ultimate Edition з’явиться в українському PS Store

Mortal Kombat 11

Sony продемонструвала інтерфейс PlayStation 5

Оновіть систему на своїх PS4. Що зміниться?

Популярне