Перший сезон Overwatch League уже розпочався

Overwatch League — це перша масштабна міжнародна кіберспортивна ліга для професіоналів із поділом команд за містами. Ми довго чекали на її початок і цей день настав. Дванадцять команд найбільших міст Європи, Північної Америки та Азії приймуть участь у цій грандіозній події. Ось повний список учасників:

 • Boston Uprising (Kraft Group)
 • Dallas Fuel (Team Envy)
 • Florida Mayhem (Misfits)
 • Houston Outlaws (OpTic Gaming)
 • London Spitfire (Cloud9)
 • Los Angeles Gladiators (Стэн и Джош Кронке)
 • Los Angeles Valiant (Immortals)
 • New York Excelsior (Джефф Уилпон и Sterling.VC)
 • Philadelphia Fusion (Comcast Spectacor)
 • San Francisco Shock (NRG eSports)
 • Seoul Dynasty (Кевин Чоу)
 • Shanghai Dragons (NetEase)

Вперше команди зіткнулись у сутичках під час передсезонних матчів, що проходили в період із 6 до 9 грудня. Ось що щодо цієї визначної події сказав Боббі Котик, генеральний директор Activision Blizzard:

«Запуск Overwatch League дасть шанс нашим найкращим професійним гравцям надихати та об’єднувати глядачів з усіх куточків земної кулі. 10 січня — історично значущий день у світі кіберспорту. Ми дуже вдячні власникам команд, нашим партнерам і, найголовніше, — нашим гравцям, які зіграли визначальну роль у становленні Overwatch League».

Матчі Overwatch League можна буде дивитися на Twitch, MLG.com та в додатку ресурсу для iOS та Android, на сайті OverwatchLeague.com та додатку Overwatch League для iOS та Android.

Перший сезон Overwatch League триватиме до червня, плей-офф матчі та фінальні протистояння відбудуться в липні. У цьому сезоні всі ігри пройдуть у місті Бербанк, штат Каліфорнія. Спеціально для них обладнана надсучасний майданчик Blizzard Arena Los Angeles. Бажаючі навідатися на них можуть ознайомитись із розкладом та придбати квитки на сайті.

Та навіть без особистої присутності ви зможете приєднатися до всезагальних веселощів. Вболівальники вже зараз можуть придбати в грі образи героїв у вигляді уніформ Overwatch League і підтримати улюблені команди. Усі, хто зайде в гру до 13 лютого 2018, безкоштовно отримають достатньо жетонів, щоби купити один такий образ. 50 % прибутку від їх продажу спрямовується в загальний фонд команд ліги.

Overwatch League підтримують такі круті компанії як HP та Intel, зокрема, на змаганнях гравці використовуватимуть передові пристрої компаній, як от ПК OMEN.

Тож не пропускайте можливості долучитися до найбільш значущої кіберспортивної події в історії та отримати масу задоволення на Overwatch League.

Читайте також

Кросплей в Overwatch з’явиться найближчим часом

Overwatch

“Хрещений батько” Overwatch — хто він?

Overwatch Jeff Kaplan

Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

overwatch

Наскільки популярним є кіберспорт в Україні?

Valkyrae та CourRageJD стали співвласниками 100 Thieves

Activision Blizzard звільнили 2% своїх співробітників

Activision Blizzard

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Battleborn вмирала довго. Остаточно гру закриють 25 січня

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: