Перший в Європі фестиваль іноваційного кіно KINNOVATION-2021 завершився в Дніпрі

Унікальний не лише на українських теренах, а й на загальноєвропейських, перший фестиваль іноваційного кіно KINNOVATION проходив в кінотеатрі “Планета Кіно” в дніпровському ТРЦ “Апполо” з 8 по 10 жовтня.

Планета Кіно –  це найсучасніша мережа кінотеатрів, що віднедавна працює і у Дніпрі з інноваційною технологію Cinetech+Laser та має найкращі технічні можливості для підтримки такого рівня заходів. Сподіваємось, глядачі та учасники “KINNOVATION” повною мірою змогли оцінити інноваційність, технічний рівень, комфорт та сервіс кінотеатру, що завжди підтримує найцікавіші ініціативи, сприяє розвитку прогресивного мислення  та з радістю приймає своїх улюблених гостей 

— розповіла директорка кінотеатру «Планета Кіно» у м. Дніпро, пані Наталія Литвиненко.

Почесних гостей на фестивалі дійсно було багато. Вони охоче фотографувалися з учасниками, були членами жюрі і давали цінні майстер-класи. Український режисер та продюсер Любомир Левицький розповів, як поєднати творчість з прибутком на майстер-класі “Як стати продавцями історій”. Засновник компанії CameoFX Сергій Машевський висловив впевненість що у України є всі шанси стати ще більш видним гравцем на ринку візуальних ефектів на лекції “Як VFX технології стали невід’ємною частиною Голлівуду”. «Імерсивні медіа»голова департаменту відео компанії  Sensorama Альони Стулій розповіли учасникам про досвід роботи із VR та AR та проєкти в цій царині.

 360 фільми, представлені на фестивалі Kinnovation, дуже різні за жанром та форматом і це дає змогу глядачам побачити, як у VR можна розповісти екзистенціальну документальну історію, як показати публіцистичну реконструкцію або як зробити важку драматичну роботу з купою акторів, реквізитом, спецефектів — усім тим, що властиве класичному кіно. Всі роботи технічно дуже якісні. Всі лишають певний настрій та бажання осмислити побачене. Мені подобається, що за допомогою VR ти не просто можеш за годину переглянути різні зображення, ти можеш майже побувати на Місяці, а потім в Карпатах або навіть перенестися у часі.

— поділилася враженнями пані Стулій.

На фестиваль було подано більше 1000 конкурсних робіт з понад 80 країн світу. До фінальної програми увійшли кінокартини з України, Німеччини, Бельгії, Франції, Польщі, Канади, Філіппін, Великобританії, Іспанії, Нової Зеландії, США та інших країн.

— розказав директор фестивалю Ілля Свідлер.

У конкурсній програмі фестивалю було представлено 5 номінацій: VR-кіно, 3D-кіно, мобільне кіно, VFX-кіно та кіностартапи. Нагороди розподілилися наступним чином:

  • Кращий VR-фільм: “Перший крок від Землі до Місця”, режисер — Йорґ Куртіал (Німеччина);
  • Кращий VFX-фільм: “В цей час колись”, режисерка — Маґалі Барбе (Великобританія);
  • Кращий 3D-фільм: “Божевільний орендар”, режисери —Марк Вайс і Мартн де Маттіа (Німеччина);
  • Кращий мобільний фільм: “Хобі”, режисер — Колін Рід;
  • Кращий стартап: GRETA AND STARKS, технологія для перегляду кіно для людей з вадами слуху.

Більш детально ознайомитись зі здобутками фестивалю можна на офіційному сайті.

Фестиваль пройшов в рамках програми «Культурна столиця» за підтримки Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Партнерами фестивалю виступили Sensorama Lab, DEMI, Планета кіно, Contrabas video production, Noosphere NGO, а також PlayUAGorod.dp.ua, Folga, Хочу.ua, 056.ua, Dnepr.com, Фраза.ua, Днепр вечерний, Кіноафиша, Starway Magazine, Kinowar.com, Woman Magazine.

Читайте також

Покази кінофестивалю “Бруківка” у Кам’янці-Подільскому триватимуть до закінчення війни

Кінофестиваль

Досліджуйте віртуальну реальність з новим набором від Humble Bundle

humble bundle

Фестиваль комедійних стрічок Best Comedy Shorts-2: створений, щоб підняти настрій

кінофестиваль

Новий об’єктив від Сanon дозволить вам знімати в 3D і для VR

У Дніпрі пройде фестиваль інноваційного кіно KINNOVATION

VR

Джек, бобове дерево, два стволи. Усе це є у Bean Stalker

Bean Stalker

I Expect You To Die подарує вам веселий шпигунський досвід

I Expect You To Die 2

Трощіть роботів у VR за допомогою Budget Cuts 2

Budget Cuts 2: Mission Insolvency

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: