Перший всеукраїнський шкільний турнір з Dota 2

В Україні відбувся перший етап кваліфікації шкільного турніру з Dota 2 ― Ukraine School DOTA2 Cup. Організатори турніру EsportClub SkiLL повідомляють, що у відбіркових змаганнях, які проходили онлайн, взяли участь понад 50 команд з Одеси, Харкова та Запоріжжя.

Переможці відбіркових змагань 5 січня 2019 прибудуть в Одесу, де пройде фінальна частина турніру. Найкращі команди з 6 областей зможуть поборотися за головний приз від генерального партнера турніру ― компанії LG: п’ять ґеймерських моніторів LG-24GM79B. Призери, що займуть друге, третє та четверте місця, також будуть нагороджені призами від партнера турніру ― компанії HyperX.

Другий етап відбіркових змагань пройде онлайн 22-23 грудня. На цьому етапі за право представляти свої міста у фіналі турніру Ukraine School DOTA2 Cup боротимуться жителі Дніпра, Києва та Львову. Зареєструватися на нього ви можете за посиланням.

Нагадаємо, що всеукраїнський турнір Ukraine School DOTA2 Cup проходить під патронажем Одеського міського голові Генадія Труханова. Міська рада Одеси взяла на себе усі витрати пов’язані з приїздом, від’їздом та розміщенням у Одесі команд фіналістів. На ініціативу мера Одеси відгукнулися адміністрації інших міст-учасників – Львову, Запоріжжя та Києва.

Більше інформації про турнір можна знайти за посиланням.

Читайте також

Snapfire – новий герой Dota 2

Dota 2

Modern Warfare повертається! — PlayNews #372

Call of Duty: Modern Warfare (2019)

Відмінні результати Nintendo Switch — PlayNews #368

Mario Kart 8 Deluxe

DXRacer розпочала співпрацю з Virtus.pro

DXRacer

У Києві пройде турнір з Dota 2

У Steam з’явилась можливість передзамовлення Artifact

Підписники Dota Plus отримають пошук матчів по ролях

У Львові відбудеться перегляд чемпіонату світу The International 2018

The International 2018 | TI8

Популярне