Песики + S.T.A.L.K.E.R. 2 = ♥

Автори продовження культової серії S.T.A.L.K.E.R. доволі рідко публікують щось у соціальних мережах. Тому фанати, які з нетерпінням чекають нової інформації про прийдешній S.T.A.L.K.E.R. 2, ледь не на пікселі розбирають кожен допис розробників.

Нещодавно у офіційному твіттері гри з’явився допис з милим песиком і пакунком з лого гри біля нього. А також у дописі був підпис “S2 + 🐶 = ❤️️” і хештег #devpets. Звісно ж, користувачі почали будувати різноманітні теорії. Деякі з них досить цікаві і мають право на життя.

Найпопулярніше припущення — це те, що у грі будуть домашні улюбленці. Взагалі, собаки у Зоні — досить агресивні створіння. Але ця теорія може бути правдивою, адже у серії є два персонажі, які все ж змогли приручити собаку. Це Болотний лікар з псом на ім’я Дружок, та шалений сталкер з прізвиськом Ной, який тримає Собаку Лессі, яка в кінці ще й привела поповнення у вигляді кількох цуценят.

Звісно, є і інші думки в мережі. Дехто подумав, що це натяк на те, що фанати вірно чекають на вихід гри, як відомий пес Хатіко. Ну а деякі користувачі тут бачать черговий суперскладний і заплутаний шифр. Але ніхто і не виключає, що це просто фото улюбленця одного з розробників, який працює у GSC Game World.

Читайте також

Таємниця мертвого журналіста: нову частину шифру S.T.A.L.K.E.R. 2 уже розгадано

Опубліковано новий саундтрек S.T.A.L.K.E.R. 2 і не тільки

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Розгадуємо новий код S.T.A.L.K.E.R. 2 разом із вами (Стрім)

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 розповіли про стан консольної версії

Дата Виходу S.T.A.L.K.E.R.2 Відома? Розбираємо Факти (OLDboi)

Нарешті нам показали ґеймплейні кадри S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде на консолях минулого покоління

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: