Песики + S.T.A.L.K.E.R. 2 = ♥

Автори продовження культової серії S.T.A.L.K.E.R. доволі рідко публікують щось у соціальних мережах. Тому фанати, які з нетерпінням чекають нової інформації про прийдешній S.T.A.L.K.E.R. 2, ледь не на пікселі розбирають кожен допис розробників.

Нещодавно у офіційному твіттері гри з’явився допис з милим песиком і пакунком з лого гри біля нього. А також у дописі був підпис “S2 + 🐶 = ❤️️” і хештег #devpets. Звісно ж, користувачі почали будувати різноманітні теорії. Деякі з них досить цікаві і мають право на життя.

Найпопулярніше припущення — це те, що у грі будуть домашні улюбленці. Взагалі, собаки у Зоні — досить агресивні створіння. Але ця теорія може бути правдивою, адже у серії є два персонажі, які все ж змогли приручити собаку. Це Болотний лікар з псом на ім’я Дружок, та шалений сталкер з прізвиськом Ной, який тримає Собаку Лессі, яка в кінці ще й привела поповнення у вигляді кількох цуценят.

Звісно, є і інші думки в мережі. Дехто подумав, що це натяк на те, що фанати вірно чекають на вихід гри, як відомий пес Хатіко. Ну а деякі користувачі тут бачать черговий суперскладний і заплутаний шифр. Але ніхто і не виключає, що це просто фото улюбленця одного з розробників, який працює у GSC Game World.

Читайте також

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

S.T.A.L.K.E.R. 2, Stalker 2

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Дата виходу STALKER 2. Провальна Halo Infinite. XBOX Game Showcase (OLDboi)

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 та Halo Infinite, анонс Fable і нової RPG від Obsidian — PlayNews

S.T.A.L.K.E.R. 2

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка