Петиція за українську мову на Twitch зібрала понад 3000 голосів. А ви вже підтримали її?

Кілька днів тому наш колега, стрімер та адміністратор Discord-спільноти “Українська локалізація”, відомий під нікнеймом Tenevyk, розмістив петицію з проханням додати на Twitch українську мову інтерфейсу. Бо наразі все, що ми маємо, — позначка “українська” в описі до стріму.  Якось мало, зважаючи, що чимало інших іменитих сервісів додає чи планує додати найближчим часом українську мову.

Петиція швидко набула розголосу в спільноті та активно поширювалася в соцмережах. На момент написання цієї новини вона отримала 3038 голосів.

І це злочинно мало.

До того ж, ця петиція не є першою. Подібне звернення у 2016 році зробив Роман Кононенко — воно налічує приблизно 12 тисяч голосів. Так, його інтенсивність і розголос були трохи нижчими, ніж в актуальної петиції (у перші там були заледве сотні голосів підтримки, а не тисячі), проте непоміченим воно не залишилося. Ми зрештою отримали позначку мови стріму. За три роки.

Тут, власне, хочеться вкотре нагадати всім, що петиція — засіб мінімальної дієвості, коли мова йде про міжнародні компанії. Безумовно, якщо ви ще не проголосували, то тицьніть сюди і зробіть це негайно. Однак запам’ятайте, що значно ціннішим і показовішим є те, скільки глядачів збирається на україномовних трансляціях та яку підтримку отримають україномовні стрімери.

До кінця 2021 року Twitch планує ввести регіональну вартість підписки для окремих країн, зокрема і для України. Якщо вона буде вдвічі нижчою, то це і полегшить вхід для нових підписників, і дозволить активним глядачам підтримувати більше каналів. А де знаходити україномовних стрімерів? Ось тут — свого часу ми створили цю групу саме для гуртування і взаємопідтримки стрімерів. Там же і вказано, де і як ви можете долучитися до цієї спільноти в якості стрімера.

Тому підтримуймо не лише українську, а й українське.

Читайте також

Valkyrae та CourRageJD стали співвласниками 100 Thieves

Видавництво «Боривітер» виходить на коміксовий ринок із анонсом «КОДИ»

Найпопулярніші Питання Про Cyberpunk 2077 (OLDboi)

Як наблизити появу Cyberpunk 2077 українською?

Cyberpunk 2077

Стрімити ігри на Twitch доведеться без звуку

Нове промо PlayStation 5 українською. Впізнаєте голос?

На Netflix нарешті з’явився український дубляж!

Відома стрімерка Pokimane закликає не давати їй багато грошей

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: