Під час зйомок Tenet розбили справжній літак

Нещодавно Крістофер Нолан розповів одну цікаву річ про зйомки свого нового фільму під назвою Tenet. У фільмі є сцена з літаком Boeing 747, який розбивається об ангар. Хоч режисер і не дуже любить комп’ютерну графіку, що ви можете знати зі зйомок фільму “Початок”, він збирався використати мініатюру літака, а потім прибігти до використання ефектів.

Режисер випадково дізнався, що у Каліфорнії продавалася чимала кількість потриманих літаків. Нолан та його команда провела підрахунки, і виявилося, що викупити літак разом з ангаром буде дешевше ніж будувати мініатюри та використовувати графіку. Так і сталося, знімальна група розтрощила для фільму справжній Boeing 747. В результаті автори Tenet зробили фільм більш реалістичним, так ще й зекономили.

Що ж стосується самого фільму, Крістофер Нолан у своєму стилі: у трейлерах все виглядає круто, але поки нічого не зрозуміло. Також тепер під сумнівом дата прем’єри, адже раніше було відомо, що фільм з’явиться у прокаті 17 липня. Але у останньому трейлері замість дати виходу красувався напис “вийде у кінотеатрах”.

Читайте також

Оскар 2021: переможці, несподіванки та антирекорд

Крістофер Нолан розглядав можливість співпраці з Netflix

Крістофер Нолан

“Тенет” Нолана запустили на Game Boy Advance

Тенет

“ТЕНЕТ” з’явиться на фізичних носіях за місяць

TENET

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Політ крізь сплетіння часоліній — Огляд фільму «Тенет»

Тенет

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: