web analytics

Nintendo домоглася закриття емулятора Switch для Android

Боротьба Nintendo у Github із емуляторами продовжується, адже все більше подібних репозиторіїв отримують DMCA-скарги (примітка: Закон про авторське право в цифрову епоху).

Емулятор Skyline для Android став чи не першою жертвою на цьому полі бою. На офіційному сайті програми сказано, що над цим емулятором Nintendo Switch більше не ведуть активну розробку. Як розповіли творці емулятора виданню Nintendo Life:

Ми потенційно порушуємо авторське право Nintendo, продовжуючи розробку нашого проєкту, бо ми отримали ключі з власних консолей Switch. Усю роботу над Skyline було припинено через потенційні юридичні ризики. Наш сайт продовжить роботу, але в майбутньому ми можемо закрити і його.

Зазвичай у схожих ситуаціях маленькі команди не можуть собі дозволити судову тяганину із багатомільйонною корпорацією, тому обирають безпечнішу опцію — закрити розробку і не наражати себе на небезпеку. Оскільки емулятор має відкритий код, то репозиторій залишиться у архівах, але в подальшому його не будуть розвивати. Цікаво, що команда Ryujinx, що є одним із найбільших емуляторів консолі Nintendo, повідомили у своєму Discord, що вони не планують зупиняти розробку.

Тим не менш, з’явилася інформація, що програму Lockpick для отримання ключів доступу із власного Nintendo Switch було офіційно усунено із Github. Реверс-інженер Саймон Ааронс повідомив у твіттері, що інші неназвані репозиторії, що раніше отримали DMCA-скарги, хостили власне ключі Nintendo Switch, поширювати які є серйозним порушенням, що і призвело до замороження репозиторіїв.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Після 35 років застою Nintendo відроджує серію візуальних новел Famicom Detective Club

emio the smiling man famicom detective club

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Британця з іграшковим мечем по франшизі Zelda ув’язнили на 4 місяці

link sword

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia

Nintendo жорсткіше боротиметься з інсайдерами й поки не знає, що робити з ШІ

shigeru miyamoto filhos

Джейсон Шраєр випадково зрадив відомого інсайдера

pyoro jason

PlayStation знову пропустить Gamescom

p.ua.playstation