Під яким кольором грають найкращі стрільці в CS: GO?

Гравці у CS:GO знають, що кожен учасник матчу отримує свій колір, щоби легше розрізняти напарників і не запам’ятовувати нікнейми. Кольорів, до речі, п’ять: синій, фіолетовий, жовтий, зелений та помаранчевий.

Аналітичний портал Leetify вирішив провести дослідження і визначити, гравці якого кольору грають найкраще. Для цього взяли дані з 20 тисяч ігор у матчмейкінгу, щоправда не повідомили, які звання брали участь в аналізі. Топ-5 визначили за рейтингом HLTV, до якого входять: вбивства за раунд, смерть у раунді, кількість мультикіллів та середня шкода за раунд.

І за результатами найкраще себе показали ті, хто грали під фіолетовим кольором. Їхній рейтинг склав 1,03. Хоча варто зазначити, що розриви між кожним місцем мінімальні. Так, на другому розташувався жовтий колір із показником 1,02, а на третьому — синій із рейтингом 1,01. На пост із топ-5 уже відповіла Twitter-сторінка CS:GO:

Користуючись нагодою, Leetify також згадав слова кіберспортивної організації Astralis, яка не дуже добре відгукувалася про “фіолетових”:

Читайте також

Artifact стала безкоштовною, але якою ціною…

А ось і другий офіційний трейлер «Dota: Кров дракона»

Netflix випустить аніме за мотивами Dota 2. Прем’єра — наприкінці березня

NAVI очолили світовий рейтинг із CS:GO

NAVI

Steam нарешті отримав регіональну версію для Китаю

Steam China

І знову у Steam встановили новий рекордний онлайн

У Steam розпочався зимовий фестиваль демоверсій

Steam

Left 4 Dead 2 нарешті позбулася цензури у Німеччині

Left 4 Dead 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: