Українські Візуальні новли

Мініпідбірка українських візуальних новел на будь-який смак!

Автор: PlayUA @playua

Українські інді-розробники не припиняють створювати нові ігри навіть під час війни. У ці часи підтримка грає особливу роль в усіх сферах людської діяльності, і це також стосується ігрової індустрії.

Жанр візуальних новел в Україні не дуже популярний, але він може вас здивувати. Хочемо представити вам три українські візуальні новели, які зараз перебувають в активній фазі розробки, мають власні сторінки в Steam та незабаром отримають демо-версії. 

Argumentum ad culpam

Argumentum ad culpam — готична новела про надлюдських істот, які звуть себе трансцендентами. Єдине мінімально схоже на людину створіння у цій історії — чаклун Люфтшльосер. Сили чаклуна згасають разом із духом його повелителя, герцога Лютедора. Три інших трансценденти, відчувши слабкість герцога, посягнули на саме його буття. Вони дискутують про різні моменти з життя Лютедора і намагаються перетрактувати їх на свій лад, щоб отримати більше контролю над буттям герцога.

Чаклун може захистити цілісність свого повелителя, від якого залишилась лише порожня оболонка, або ж підтримати одного із трансцендентів і переукласти контракт із ним.

У новелі вам доведеться взяти участь у чотирьох битвах, які вирішать долю чаклуна, герцога та трансцендентів. Гра має дев’ять різних кінцівок, які залежать від результатів битв. Бої в цьому світі не фізичні, а словесні. Кожен трансцендент наводить аргументи на свою користь або ж проти іншого, чаклун у свою чергу може підтримати одного з трансцендентів або протиставити йому свою думку. 

Також новела містить більше десяти оригінальних треків, записаних вживу на фортепіано, що ще більше занурять вас у декадентську атмосферу цього світу.

Heralds of the Avirentes

Heralds of the Avirentes — це фантастична візуальна новела, яка переносить вас у незвичайний світ Нанрас. Його населяє подібна до драконів раса ом’верай. Гра пропонує динамічну історію, унікальний візуальний стиль, елементи рольової гри, соціальний симулятор та покрокову бойову систему. Усі ці елементи гармонійно поєднуються між собою і здатні подарувати гравцю неймовірні емоції та унікальний досвід читання новел.

Одного разу молода філетовоока ом’верай Азаріс знаходить штучний кристал, який докорінно змінює все її життя. Ще з дитинства вона опинилася в центрі подій, від яких залежить не лише її власна доля, а й майбутнє її друзів, сім’ї та всього світу. Гравцю треба допомогти Азаріс розібратися в таємниці природного явища Авірентеса, дізнатися більше про свої фіолетові очі та природу власних здібностей (старовинні військові машини працюють лише від її лап). А ще, за можливості, врятувати свій вид від настання темних часів! Подорож незвичайним світом крилатих ящерів пропонує розвинені рольову та соціальну складові, багато побічних активностей, дослідження персоналій інших героїв, і головне — прийняття рішень, які дійсно впливають на розвиток сюжету. Кожна сюжетна лінія має альтернативні шляхи розвитку!

Гра пропонує вам незвичайний для жанру ігролад, одним з елементів якого є покрокова бойова система. Щось подібне ви могли спостерігати в jRPG. Головна героїня може обрати клас, від якого залежить не лише стиль бою, а й сюжет. Кожен шлях Азаріс має окрему сюжетну лінію, яка тісно переплітається з лінією Авірентеса, і розкриває історію під різними кутами. Однак навіть не це є головною особливістю новели. Подорож складається не лише із сутичок! У вашій команді є багато персонажів, кожен із яких має власний характер, інтереси, страхи, думки тощо. Нанрас повниться різними історіями, і ви можете геть забути про основний сюжет, досліджуючи особисті історії ваших друзів.

Новела здатна подарувати вам до 30 годин атмосферного ігроладу. Гра створена одним розробником, який займається графікою, кодом, українським перекладом тощо.

Hazy Mind

Hazy Mind — психологічний горор, де ви прокидаєтесь не в змозі нічого згадати. Де ваші батьки? Куди поділися усі ваші спогади? І хто ця дівчина, яка зустрічає вас у вашій квартирі? Ваша мета — відшукати відповіді на всі ці питання. Довіряти цій дівчині чи ні — вирішувати лише вам. Та не очікуйте, що все буде так просто, як здається.

Гра пропонує вам інтерактивний досвід пошуку інформації, міні-ігри, декілька кінцівок, атмосферну музику та сюжет, від якого вам буде несила відірватися. Та ще важлива деталь, без якої ну ніяк  — ця візуальна новела буде повністю озвучена. 

Візуальна новела Hazy Mind створена одним розробником, тому ваша підтримка буде дуже важливою для нього.

Автори: betetiro, TellerySpyro_GTX, Shreibikus

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

iPhone 15 Pro — тепер знімати кіно на ваш телефон ще простіше

Автор: Микола Єрьомін

З чого почати знайомство з японським кіно — Підбірка фільмів від Хідео Коджіми!

Автор: Микола Єрьомін

Criterion Collection

Усе показане на Nintendo Direct (14.09.2023)

Автор: Анна Колінчук

Super Mario Bros.

Крута пара. Огляд новинок Logitech G Pro X Superlight 2 та G Pro X TKL

Автор: Віталій Тарнавський

p1090365

Українець, без якого б не існувало кінематографу. Історія Йосипа Тимченка

Автор: Микола Єрьомін

На що звертати увагу при виборі геймерського ноутбука в 2023 році

Автор: PlayUA

01 1920x1080

Що покажуть на фестивалі американського кіно “Незалежність”?

Автор: Микола Єрьомін

AIFF 2023

Найкращі класи в Baldur’s Gate 3 (і їх комбінації)

Автор: Олег Куліков

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: