Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Ubisoft продовжує виконувати план та додавати до Rainbow Six Siege по 4 нових оперативники на рік. І хоч подекуди вже чути скарги про завелику кількість оперативниківв та те, що їхні ґаджети стають чимраз менш реалістичними, задоволених теж вистачає. Тож 7 червня разом з початком операції Vector Glare у грі зʼявиться майстер димових завіс Sens.

Sens стане оператором атаки з дивним набором характеристик — 3 одиниці захисту та 1 одиниця швидкості. Такі параметри більш властиві оперативникам захисту, а у нападників переважно зустрічаються в бійців зі щитами, та ним Sens похвалитися не може. Чим може — так це крутецькою системою постановки димових завіс — Rou. Це таке моноколесико, яке ви пускаєте по прямій і за собою воно залишає непроглядну тонку димову стіну, що тримається десь 12 с. Це крута штука, щоб розділити кімнату або коридор надвоє та провести тактичний маневр під прикриттям диму.

Ймовірно, вводячи Sens, розробники хочуть закрити одразу дві проблеми: відсутність здібностей, що дозволили прицільно покривати помітні шматки локації для наступу чи відступу, а також вкрай низьку популярність оперативника захисту Warden. Його рідко беруть через ситуативні окуляри, якими можна бачити крізь дим, що є ґаджетом бійця.

Якщо ви фанат або частий випадковий глядач Valorant і вам здалося, що десь ви вже бачили такі димові завіси, то це не випадковість. Схожі за своїм виглядом та тактикою застосування дими є в Valorant у героя Viper, а прямий відповідник можна побачити в героя Phoenix, вогняну стіну.

Здібність Sens не єдина схожість нововведень сезону на Valorant. У Rainbow Six Siege також нарешті зʼявиться стрільбище, яке фани просили чуть чи не з релізу гри 7 років тому. Там ви зможете як слід прокачати свої навички стрільби. І хоч пристрілка проводитиметься не по русні, та тутешні мішені теж не можуть похвалитися наявністю мізків.

Читайте також

У липні Valorant почне записувати голосовий чат

Valorant

Ubisoft підтримала жінок та ЛГБТК-спільноту

ubisoft lgbt

Assassin’s Creed Valhalla зіграє у Hades в рамках другого року безкоштовних оновлень

assassin's creed valhalla

Вихід ремейку Prince of Persia: The Sands of Time відкладено. Знову

prince of persia remake

Окремої презентації від Ubisoft цього червня не буде

Ubisoft

Клон чи клоун — Rogue Company

Rogue Company

Стрім Roller Champions та Switch Sports

Roller Champions

Перенос Starfield, зливи про Silent Hill та мобільна LOTR в Ігрових Нью(д)сах від Nikattica

077e6d65 ed7a 4ae0 b5d6 e0f05f0458d8

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: