Підгледіли у Valorant: Новий оперативник Rainbow Six Siege спеціалізуватиметься на димових завісах

Ubisoft продовжує виконувати план та додавати до Rainbow Six Siege по 4 нових оперативники на рік. І хоч подекуди вже чути скарги про завелику кількість оперативниківв та те, що їхні ґаджети стають чимраз менш реалістичними, задоволених теж вистачає. Тож 7 червня разом з початком операції Vector Glare у грі зʼявиться майстер димових завіс Sens.

Sens стане оператором атаки з дивним набором характеристик — 3 одиниці захисту та 1 одиниця швидкості. Такі параметри більш властиві оперативникам захисту, а у нападників переважно зустрічаються в бійців зі щитами, та ним Sens похвалитися не може. Чим може — так це крутецькою системою постановки димових завіс — Rou. Це таке моноколесико, яке ви пускаєте по прямій і за собою воно залишає непроглядну тонку димову стіну, що тримається десь 12 с. Це крута штука, щоб розділити кімнату або коридор надвоє та провести тактичний маневр під прикриттям диму.

Ймовірно, вводячи Sens, розробники хочуть закрити одразу дві проблеми: відсутність здібностей, що дозволили прицільно покривати помітні шматки локації для наступу чи відступу, а також вкрай низьку популярність оперативника захисту Warden. Його рідко беруть через ситуативні окуляри, якими можна бачити крізь дим, що є ґаджетом бійця.

Якщо ви фанат або частий випадковий глядач Valorant і вам здалося, що десь ви вже бачили такі димові завіси, то це не випадковість. Схожі за своїм виглядом та тактикою застосування дими є в Valorant у героя Viper, а прямий відповідник можна побачити в героя Phoenix, вогняну стіну.

Здібність Sens не єдина схожість нововведень сезону на Valorant. У Rainbow Six Siege також нарешті зʼявиться стрільбище, яке фани просили чуть чи не з релізу гри 7 років тому. Там ви зможете як слід прокачати свої навички стрільби. І хоч пристрілка проводитиметься не по русні, та тутешні мішені теж не можуть похвалитися наявністю мізків.

Читайте також

Схоже, Valorant скоро завітає на консолі

Valorant

Історія Assassin’s Creed: Valhalla завершиться 6 грудня

Ubisoft та Riot Games спільно боротимуться проти токсичності у онлайні

League of Legends

Перші концепт-арти й подробиці ремейку Splinter Cell

2022 11 19 12.49.46

NAVI підписали команду з VALORANT. Знову з двома росіянами

valorant fpx masterscopenhagen ange1

Турніри з VALORANT матимуть офіційну українськомовну трансляцію

Valorant

Дивіться, крута гра від Ubisoft — оцінки Mario + Rabbids: Sparks Of Hope

sparks of hope mario rabbids

Ґеймдиректор Splinter Cell Remake залишає Ubisoft

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: