Підстава від Ґейба. Half-Life: Alyx не покажуть на The Game Awards

Організатори The Game Awards запевняли, що на церемонії покажуть нам щонайменше 10 цілком нових трейлерів, одним із яких мав бути розширений показ Half-Life: Alyx. Проте за 4 години до початку шоу в офіційному твіттері з’явилося повідомлення, що TGA матиме на одне відео менше.

Це, м’яко кажучи, спантеличує. Справа не тільки в тому, що Valve фактично не дала жодного офіційного пояснення такого кроку. The Game Awards, як і кожен грандіозний захід, потребує завчасного планування. Джеф Кілі, творець, незмінний керманич та співведучий TGA, зізнавався, що підготовка до грудневої церемонії починається не пізніше травня, а всі заплановані покази (Half-Life: Alyx була саме таким) організатори узгоджують із розробниками і видавцями задовго до офіційного анонсу, неважливо, станеться він на самій TGA чи за кілька тижнів/місяців до церемонії. Тому подібний вчинок від Valve цілком заслуговує на косі погляди.

Можна було би це списати на “нічого не готово/нема що показувати”, але тоді виникає закономірне питання — раз так, то для чого були обіцянки? Можна було би вчинити, як минулого року з Dragon Age 4 — там розробники дійсно не мали, що показувати публіці, проте викрутились і принесли організаторам тизер за лічені дні до церемонії, та ще й потай від начальства. Таким же шляхом могли піти й Valve, але…

Тепер цікаво, чи займе вільний слот якийсь інший несподіваний анонс, на кшталт минулорічного сюрпризу від BioWare? Хто знає, може нам покажуть нові матеріали S.T.A.L.K.E.R. 2?

Читайте також

Відкрито передзамовлення S.T.A.L.K.E.R. 2

Xbox & Bethesda Showcase у виконанні PlayUA

Завдяки модмейкерам у Half-Life: Alyx з’явився мультиплеєр

Half-Life: Alyx

S.T.A.L.K.E.R. 2 у грудні, збитковий Cyberpunk 2077, “Оскар” для Respawn — #PlayNews

Спокута CD Projekt RED та сюрприз для фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Injoy VR

Творці S.T.A.L.K.E.R. 2 випустили відео, яке так чекали фанати

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 показали… редактор зубів

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: