Підсумки HowLongToBeat: Twelve Minutes закидали найчастіше, а It Takes Two має найвищі оцінки

HowLongToBeat є не лише ресурсом, який показує, скільки часу потрібно для проходження різний ігор, а й є зручним місцем, щоб вести спиок пройдених, відкладених та закинутих ігор (що рекомендую робити і вам). Базуючись на даних, заповненими користувачами, працівники HLTB показали цікаву статистику за 2021 рік.

Найпопулярнішою платформою у користувачів HowLongToBeat є ПК, що очевидно, а ось PS2 в топ-10 — оце справжня несподіванка.

З найкращими іграми 2021 року все теж доволі передбачувано. Найкраще оціненою у користувачів HLTB є It Takes Two, а найбільше зіграли у Resident Evil Village.

Щодо найпопулярніших ігор, які не вийшли в 2021, першою є Cyberpunk 2077, бо у багатьох нарешті до неї дійшли руки — не в останню чергу і завдяки першим суттєвим знижкам. А от що дійсно несподівано, так це Star Wars Jedi: Fallen Order на 3-му місці і перезапуск Tomb Rider (2013) на 9-му. Також цікавою є статистика щодо ретро ігор, яка наполовину складається з класичних ігор Nintendo.

Найбільш закинутою грою 2021-го на HLTB стала Twelve Minutes про часову петлю. Схоже не всі змогли витримати десятки разів починати історію спочатку. А найбільш закинутою грою у відсотковому співвідношення до пройдених стала Loop Hero.

Найчастіше до беклогу користувачі додавали ремастер NieR Replicant ver.1.22474487139..

Ну і звісно, не могло обійтися без найкоротшої і найдовшої гри 2021 року. Найкоротшою є безкоштовна Deepest Sword, яка в Steam отримала багато позитивних відгуків, а найбільше часу на проходження в середньому потребувала RPG Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Читайте також

Лімітовану версію «Cyberpunk. 2077 “Травма Тім”» спіткала зміна обкладинки

Cyberpunk 2077

Усе показане на презентації Capcom — cюжетне доповнення до RE: Village та демо Monster Hunter: Rise — Sunbreak на ПК

Resident Evil 4 Remake

У Resident Evil Village можна пограти в браузері

Residen Evil Village

Ласкаво просимо у 2077 рік — трейлер Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk 2077

Анонсовано Resident Evil 4 Remake та новий VR режим для Resident Evil Village

Resident Evil 4 Remake

Робота над коміксом «Cyberpunk 2077. Травма Тім» завершена

Cyberpunk 2077. Травма Тім

З’явилися перші подробиці DLC для Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

У Capcom знову рекордний рік

Residen Evil Village

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: