Підсумки HowLongToBeat: Twelve Minutes закидали найчастіше, а It Takes Two має найвищі оцінки

HowLongToBeat є не лише ресурсом, який показує, скільки часу потрібно для проходження різний ігор, а й є зручним місцем, щоб вести спиок пройдених, відкладених та закинутих ігор (що рекомендую робити і вам). Базуючись на даних, заповненими користувачами, працівники HLTB показали цікаву статистику за 2021 рік.

Найпопулярнішою платформою у користувачів HowLongToBeat є ПК, що очевидно, а ось PS2 в топ-10 — оце справжня несподіванка.

З найкращими іграми 2021 року все теж доволі передбачувано. Найкраще оціненою у користувачів HLTB є It Takes Two, а найбільше зіграли у Resident Evil Village.

Щодо найпопулярніших ігор, які не вийшли в 2021, першою є Cyberpunk 2077, бо у багатьох нарешті до неї дійшли руки — не в останню чергу і завдяки першим суттєвим знижкам. А от що дійсно несподівано, так це Star Wars Jedi: Fallen Order на 3-му місці і перезапуск Tomb Rider (2013) на 9-му. Також цікавою є статистика щодо ретро ігор, яка наполовину складається з класичних ігор Nintendo.

Найбільш закинутою грою 2021-го на HLTB стала Twelve Minutes про часову петлю. Схоже не всі змогли витримати десятки разів починати історію спочатку. А найбільш закинутою грою у відсотковому співвідношення до пройдених стала Loop Hero.

Найчастіше до беклогу користувачі додавали ремастер NieR Replicant ver.1.22474487139..

Ну і звісно, не могло обійтися без найкоротшої і найдовшої гри 2021 року. Найкоротшою є безкоштовна Deepest Sword, яка в Steam отримала багато позитивних відгуків, а найбільше часу на проходження в середньому потребувала RPG Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Читайте також

CD Projekt RED застерігають від купівлі «шахрайських» акцій студії

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 та RDR 2 за 149 грн! Ба більше! Не проґавте зимовий розпродаж Epic Games Store

Epic Games

Сюжетна частина Halo Infinite очолила тижневий чарт Steam

Halo Infinite

Dark Souls «ультимативна гра на всі часи»: Підсумки Golden Joystick Awards 2021

Golden Joystick Awards

Оновлені версії The Witcher 3 та Cyberpunk 2077 відклали на 2022 рік

Перші доповнення для Cyberpunk 2077 виявилися косметичними

Cyberpunk 2077

Наступний патч для Cyberpunk 2077 покращить міні-карту і не тільки

Cyberpunk 2077

Denuvo тепер майже не впливає на FPS у Resident Evil Village

Resident Evil Village

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: