Підсумки HowLongToBeat: Twelve Minutes закидали найчастіше, а It Takes Two має найвищі оцінки

HowLongToBeat є не лише ресурсом, який показує, скільки часу потрібно для проходження різний ігор, а й є зручним місцем, щоб вести спиок пройдених, відкладених та закинутих ігор (що рекомендую робити і вам). Базуючись на даних, заповненими користувачами, працівники HLTB показали цікаву статистику за 2021 рік.

Найпопулярнішою платформою у користувачів HowLongToBeat є ПК, що очевидно, а ось PS2 в топ-10 — оце справжня несподіванка.

З найкращими іграми 2021 року все теж доволі передбачувано. Найкраще оціненою у користувачів HLTB є It Takes Two, а найбільше зіграли у Resident Evil Village.

Щодо найпопулярніших ігор, які не вийшли в 2021, першою є Cyberpunk 2077, бо у багатьох нарешті до неї дійшли руки — не в останню чергу і завдяки першим суттєвим знижкам. А от що дійсно несподівано, так це Star Wars Jedi: Fallen Order на 3-му місці і перезапуск Tomb Rider (2013) на 9-му. Також цікавою є статистика щодо ретро ігор, яка наполовину складається з класичних ігор Nintendo.

Найбільш закинутою грою 2021-го на HLTB стала Twelve Minutes про часову петлю. Схоже не всі змогли витримати десятки разів починати історію спочатку. А найбільш закинутою грою у відсотковому співвідношення до пройдених стала Loop Hero.

Найчастіше до беклогу користувачі додавали ремастер NieR Replicant ver.1.22474487139..

Ну і звісно, не могло обійтися без найкоротшої і найдовшої гри 2021 року. Найкоротшою є безкоштовна Deepest Sword, яка в Steam отримала багато позитивних відгуків, а найбільше часу на проходження в середньому потребувала RPG Pathfinder: Wrath of the Righteous.

Читайте також

162 000 000$ на смітник: The Callisto Protocol провалилася в продажу

The Callisto Protocol

Баґи Cyberpunk 2077 вбили мультиплеєр

У Cyberpunk 2077 нарешті можна гладити свого кота

cyberpunk cat

Не чекайте другого сезону Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk 2077

Реліз без баґів. Враження від Cyberpunk: Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners

Саша Ґрей стане ведучою нової радіостанції в Cyberpunk 2077

sasha grey cyberpunk

Тестувальники Cyberpunk 2077 обманювали CD Projekt Red

cyberpunk 2077

Продовження Cyberpunk 2077 та одразу декілька проєктів у всесвіті «Відьмака» — купа анонсів від CD Projekt Red

Cyberpunk 2077

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: