Підсумки конкурсу Wargaming Developers Contest

Компанія Wargaming підвела підсумки організованого конкурсу для розробників — Wargaming Developers Contest, призовий фонд якого склав $80 000.

Конкурс, що тривав близько чотири місяці, привернув увагу близько 800 сторонніх розробників, які представили на суд журі 245 проектів і запропонували 383 ідеї. За результатами змагання визначилися 16 переможців і призерів у номінаціях “Найкраща модифікація ігрового клієнту World of Tanks, “Найкращий функціональний проект”, “Найкращий мобільний додаток/додаток для соціальних мереж”, “За внесок у розвиток продуктів і сервісів для спільноти Wargaming” і “Найкраща ідея проекту”.

13 і 14 грудня в Мінську зібралися не лише призери конкурсу, а й автори найцікавіших робіт. Перший день фінального заходу пройшов у форматі конференції, де учасники конкурсу розповіли історію створення своїх проектів, поставили запитання представникам Wargaming і взяли участь у дискусіях з актуальних питань розвитку ігрової індустрії. Також в учасників WGDC була можливість познайомитися одне з одним та обмінятися ідеями майбутніх спільних проектів. Другого дня на церемонії нагородження переможці конкурсу отримали кубки, а всі учасники — пам’ятні дипломи та цінні призи від Wargaming.

Голова видавничного підрозділу компанії Андрій Яранцев прокоментував цю подію вельми хвалебно:

Конкурс WGDC — це чудовий приклад того, як повинен виглядати конструктивний діалог між спільнотою і компанією. У сучасних умовах це необхідність і, мабуть, єдиний спосіб розвитку. Світ змінюється настільки швидко, що жодна компанія тепер не може знайти відповіді на всі питання всередині себе. Тому ми приділяємо чимало уваги тому, щоб на практиці впровадити принципи краудсорсинґу в спільній роботі зі сторонніми розробниками.

Слід відзначити, що українські розробники теж брали участь у конкурсі та спромоглися завоювати перші місця в кількох номінаціях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

Чак Норріс очолить новорічне свято у World of Tanks

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: