Підсумки конкурсу Wargaming Developers Contest

Компанія Wargaming підвела підсумки організованого конкурсу для розробників — Wargaming Developers Contest, призовий фонд якого склав $80 000.

Конкурс, що тривав близько чотири місяці, привернув увагу близько 800 сторонніх розробників, які представили на суд журі 245 проектів і запропонували 383 ідеї. За результатами змагання визначилися 16 переможців і призерів у номінаціях “Найкраща модифікація ігрового клієнту World of Tanks, “Найкращий функціональний проект”, “Найкращий мобільний додаток/додаток для соціальних мереж”, “За внесок у розвиток продуктів і сервісів для спільноти Wargaming” і “Найкраща ідея проекту”.

13 і 14 грудня в Мінську зібралися не лише призери конкурсу, а й автори найцікавіших робіт. Перший день фінального заходу пройшов у форматі конференції, де учасники конкурсу розповіли історію створення своїх проектів, поставили запитання представникам Wargaming і взяли участь у дискусіях з актуальних питань розвитку ігрової індустрії. Також в учасників WGDC була можливість познайомитися одне з одним та обмінятися ідеями майбутніх спільних проектів. Другого дня на церемонії нагородження переможці конкурсу отримали кубки, а всі учасники — пам’ятні дипломи та цінні призи від Wargaming.

Голова видавничного підрозділу компанії Андрій Яранцев прокоментував цю подію вельми хвалебно:

Конкурс WGDC — це чудовий приклад того, як повинен виглядати конструктивний діалог між спільнотою і компанією. У сучасних умовах це необхідність і, мабуть, єдиний спосіб розвитку. Світ змінюється настільки швидко, що жодна компанія тепер не може знайти відповіді на всі питання всередині себе. Тому ми приділяємо чимало уваги тому, щоб на практиці впровадити принципи краудсорсинґу в спільній роботі зі сторонніми розробниками.

Слід відзначити, що українські розробники теж брали участь у конкурсі та спромоглися завоювати перші місця в кількох номінаціях.

Читайте також

Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks

Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

MSI

Розігруємо ключ Kingdom Come: Deliverance

Wargaming змінює формат танкового кіберспорту

World of Tanks

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

Результати святкового розіграшу

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

Популярне