Підтримайте львів’ян із Dragon’s Games на GamesJamKanobu!

Уже відома вам львівська студія Dragon’s Games вирішила взяти участь у фестивалі GamesJamKanobu 2016. Зокрема, розробники зареєстрували на GamesJam.Org два своїх проекти: Mad Nords і Tyran.

imgpsh_fullsize

Іграшка Mad Nords (сторінка гри на GamesJam.Org) являє собою простеньку, але цікаву RPG, виконану в стилі пародії на перші ролівки. Гра розробляється у конструкторі Construct 2, а спробувати демонстраційну версію ви можете просто зараз. Запустити забавку можна хоч на Windows, хоч на Mac OS, та й прихильників Linux не обділили увагою. Повна версія гри побачить світ вже цієї весни.

Сувора Tyran (сторінка гри на GamesJam.Org) — це вам вже не жарти. Це багатокористувацька стратегія з елементами RPG, що виходить у дочасний доступ Steam у квітні цього року. Сюжет гри розповідає про загадкову планету Tyran, мешканці якої відчули на собі всі труднощі ситуації, в якої на твою землю приходять іншопланетні загарбники. Розробники всіляко цураються моделі free-to-play та обіцяють, що системи донату у грі не буде.

Усім, хто слідкує за розробкою цих двох ігор, буде цікаво дізнатись багато нового зі свіжих промо-матеріалів, що ви можете знайти за вказаними посиланнями. Підтримайте голосом львівських інді-розробників на сайті GamesJamKanobu 2016!

Інтерв’ю з Dragon’s Games

Читайте також

Українські інді ігри існують (Падон)

У GOG розпочався розпродаж RPG. Діють знижки до 90%

dragon age origins

Стрім Divinity: Original Sin 2 | ЗАПИС

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Українці збирають гроші на антиутопічний платформер Infinity Inc.

Українська містобудівна стратегія «Острів» пройшла Steam Greenlight

Вітчизняна Lost Region збирає гроші на Indiegogo

Відбувся вихід української Mortificatio

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: