Підтримай PlayUA на Buy Me a Coffee та отримай приємні бонуси

Минуло понад пів року відколи ми закрили свою сторінку на Patreon через бан платформою благодійного фонду «Повернись живим». Це залишило відбиток на нашому фінансовому становищі, та ми не маємо наміру відмовлятися від свого рішення. Тож сьогодні PlayUA анонсовує власну сторінку на платформі Buy Me a Coffee, де ви зможете підтримувати нас регулярно або одноразово своїми донатами, а ми будемо вам безмірно вдячні та робитимемо ще більше текстового та відеоконтенту. У нас кожен знайде безліч матеріалів про ігрову індустрію, комікси, фільми та не тільки. Наше інтернет-видання існує уже не перший десяток років, за які ми безліч разів намагалися переосмислити діяльність порталу та популяризувати україномовний контент!

➡️ Перейти на Buy Me a Coffee — https://www.buymeacoffee.com/playua

Buy Me а Coffee допомагає підтримувати творчість улюбленого контентмейкера. Діяльність PlayUA у період до повномасштабного вторгнення не можна було назвати комерційно успішною. Завдяки комбінації ваших та невеликих надходжень від реклами нам вдавалося підтримувати роботу порталу, не задіюючи власних коштів. Тож нашою першочерговою ціллю на Buy Me a Coffee є накопичення $150 щомісячної підтримки, завдяки якій ми зможемо оплачувати технічну роботу сайту: хостинг, поштові скриньки, доменне ім’я тощо. Це тільки невеличка частинка наших витрат, але давайте починати з малого.

Для функціонування сайту не завжди вистачає лише ентузіазму. Кожна стаття, відео чи навіть новина — це матеріал, який відображає лише реальні враження та спостереження редакції. Сподіватимемося, так буде й надалі, але для цього нам потрібна будь-яка підтримка. Якщо у тебе є бажання допомогти нам, тоді найпростіший спосіб — це оформити щомісячний донат на Buy Me a Coffee. Кожен рівень підписки тут має свої бонуси, серед них:

  • згадка в наших відео (зележить від рівня);
  • фізичні бонуси (стікери, пін, футболка);
  • дочасний доступ до авторських статтей та відео;
  • особливий статус в діскорд-спільноті;
  • стрім та стрімер на замовлення;
  • шоу на замовлення (текст та відео);
  • інші бонуси.

Бажаєш зробити одноразовий донат? На Buy Me a Coffee є й така функція. Час нелегкий і ми розуміємо, що донати для ЗСУ є надзвичайно важливими. Тож будемо вдячні будь-якій посильній підтримці. Ми пройшли чималий шлях і щоразу задаючи собі питання: «Навіщо?», — знаходили для себе відповідь у вас. У ваших реакціях на наші матеріали, суперечках на нашому діскорд-сервері, живих зустрічах під час Comic Con Ukraine тощо. Усе це дає наснаги рухатися далі й розвивати PlayUA. Як і безліч інших амбіційних україномовних проєктів, ми потребуємо фінансової підтримки. Долучайся, й ставай частинкою нашого дружнього товариства!

➡️ Перейти на Buy Me a Coffee — https://www.buymeacoffee.com/playua

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

THQ Nordic пожертвував 498 тис. євро українцям

thqnordic logo

Humble Bundle зібрав для України 20 млн доларів

Humble Bundle Ukraine

PlayUA шукає авторів

playua logo pic 02.png

PlayUA шукає новинарів

PlayUA

PlayUA шукає менеджера соціальних мереж

PlayUA

Книжки та ігри | Що почитати, якщо так сподобалась гра. Рекомендації від Nikattica

62e5d9dd 9396 4169 b18d cbc618d757bd

Splatoon 3, Metal Hellsinger, Serial Cleaners — Порадник Ґеймера: Вересень 2022

metal hellslinger

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: