web analytics

Підтримайте українську Trash Busters!

Молода і поки що безіменна інді-команда з 5 осіб анонсувала сьогодні свій перший проект — аркадну мобільну іграшку Trash Busters, в якій гравцеві належить збирати сміття, яке проїжджає конвеєром, за допомогою жуків-роботів. Загалом гра матиме 30 різноманітних рівнів із неповторним візуальним виконанням, що не дасть занудьгувати вашим очам протягом тривалої ігрової сесії. Ігровий рушій Trash BustersUnity 5.

На цю мить розроблено демонстраційну версію з 2 локаціями з 6. Кожна локація містить 5 рівнів. 8 березня розробники опублікують Android-версію демки, а зараз проектові потрібна ваша допомога. Саме ви можете забезпечити забавці перемогу на фестивалі GamesJamKanobu 2016. Просто зареєструйтесь на GamesJam.Org, відвідайте цю сторінку та проголосуйте.

„Це досить емоційна подія для нашого проекту. Дуже цікаво, як спільнота відреагує на гру. Сподіваюся, вас зацікавлять проект та ідея, яку ми хочемо донести до суспільства. Ми бажаємо забезпечити не лише розважальний досвід від гри, а ще й закласти підтекст щодо турботи про навколишнє середовище. Розповісти про те, що чимало людей забувають робити елементарні речі для того, щоб бачити навколо не гори сміття, а квітучу планету“, — зазначили у прес-релізі розробники.

Зараз команда спрямувала свої сили на вдосконалення гри і пошук видавця. У найближчих планах вихід повної версії гри в Google Play та App Store.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 почали розповідати про персонажів гри

фауст 1й

Українська візуальна новела про балет Light de deux вийде у Steam

p.ua. light de deux головна

Планета Онлайн: мережа кінотеатрів Планета Кіно відкриває онлайн-кінотеатр

Планета Кіно

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Розробники Echo of Prypiat вибачилися перед українцями за продаж гри в РФ

echo of pripyat our future game v0 nuoa1extr61d1

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

Спробуйте українську моторошну візуальну новелу «Те, що лишається». Демо вже доступне

p.ua.Те, що лишається головна

Спробуйте українську гру Arcane Blast. Демо вже доступне!

cinematic5