Підтримка «Козаків 3» триває: Майстерня Steam, GNU/Linux і macOS

Учора українська стратегія «Козаки 3» отримала латку до версії 1.3.1.61.4532. Тепер гра повністю підтримує Майстерню Steam, а оновлений Менеджер модів синхронізується з Майстернею та стежить за тим, щоби гравці в мережевому режимі мали однаковий набір модів.

Також латка додала в гру зупинку юнітів при зустрічі з ворогом, що суттєво вплинуло на грання кавалерією, яка тепер не може проводити диверсії, вільно пробігаючи крізь ворожий загін. Крім того, додано опцію вибору стартових позицій гравців. Що вам більше до душі: випадкове розташування чи близьке розташування союзників?

Зимовий мод «Козаків 3»

Ще однією приємною новиною стала звістка про вихід версій гри для GNU/Linux і macOS 15 березня. Звісно ж, прихильники різних ОС зможуть грати одне з одним. Зважаючи на те, що під час релізу шанувальники Windows отримали бонусний набір під назвою Early Bird Pack, зараз він дістанеться безкоштовно всім, хто запустить «Козаки 3» на GNU/Linux або macOS протягом двох тижнів після 15 березня. «Первинний» Early Bird Pack містив додаткову однокористувацьку міні-кампанію, що стала доступною за два тижні після дня виходу, два ексклюзивні юніти та спеціальну позначку «Ранній птах», яку бачать інші гравці.

Наразі існує не так багато модів «Козаків 3». Найцікавіші з них: сімейство модів MGraphics, що поліпшують окремі зовнішні елементи гри (воду, інтерфейс, кольори), зимовий мод і The Force Awakens, що робить гру динамічнішою та модифікує економічну складову гри.

Читайте також

Розігруємо ключі Cossacks 1-3 та American Conquest

Steam Workshop нарешті отримав модерацію

Steam Workshop

GSC анонсувала міні-доповнення до «Козаків 3» під назвою «Варта високогірʼя»

Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

GSC анонсувала друге доповнення до «Козаків 3» — «Сходження до слави»

Путівник україномовними іграми Steam

Обираємо розчарування року | PUGA 2016

Обираємо перевидання року | PUGA 2016

Популярне