Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

У 2020 в розпалі пандемії COVID-19 SEGA закрила свій легендарний зал аркадних автоматів у токійському районі Акіхабара, який був найбільшим та найвідомішим у світі. Втім, за 2 роки ситуація в цьому секторі бізнесу ніяк не покращала, тому сьогодні SEGA оголосила, що після 50 років повністю покидає ринок аркадних розваг. Всі приміщення та аркадні автомати компанія продасть японській компанії Genda Inc, якій ще 2 роки тому потроху почала продавати акції своїх аркадних надбань.

Що ж, Японія довше за інші країни трималася за культуру ґеймінгу поза домом, але пандемія взяла своє. А в цьому плані в SEGA насправді все чудово. У нещодавній звітній презентації інвесторам видавництво похвалилося зростанням популярності серій Yakuza і Total War, визнало медійні та фінансові переваги портування своїх ігор на ПК, а також натякнула, що в 2022 до вже згаданих двох марок долучаться анонси до 25-річчя серії Persona (які триватимуть до вересня) та чимало нових мультимедійних продуктів про їжака Соніка. Тому закриття аркадних залів — це радше втрата славної частки біографії, але життєздатності SEGA це ніяк не зашкодить.

Інша справа, що в новій частині Yakuza, яка вийде в другій половині 2022 року, ми вперше можемо не побачити аркадні зали SEGA з купою ретро-ігор. Або навпаки, тепер тільки там їх і можна буде знайти як данину ігровій спадщині SEGA. Просто не в легендарній червоній споруді.

Читайте також

SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Sonic

«Їжак Сонік 2» став найкасовішою ігровою екранізацією у США

Їжак Сонік

Помер винахідник формату GIF Стівен Вілгайт

Стівен Вілгайт

Paramount розробляють третю частину “Їжака Соніка” та спін-офф про Наклза

Їжак Сонік

Творець серії Yakuza заснував власну студію

yakuza

E3 та Gamescom знову пройдуть в онлайн-форматі

E3 2021

Pfizer провела вакцинацію від COVID-19 у GTA Online

vial of covid 19 vaccine in a medical research lab

Крутий вчитель Яґамі. Огляд Lost Judgement

Lost Judgement

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: