Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

У 2020 в розпалі пандемії COVID-19 SEGA закрила свій легендарний зал аркадних автоматів у токійському районі Акіхабара, який був найбільшим та найвідомішим у світі. Втім, за 2 роки ситуація в цьому секторі бізнесу ніяк не покращала, тому сьогодні SEGA оголосила, що після 50 років повністю покидає ринок аркадних розваг. Всі приміщення та аркадні автомати компанія продасть японській компанії Genda Inc, якій ще 2 роки тому потроху почала продавати акції своїх аркадних надбань.

Що ж, Японія довше за інші країни трималася за культуру ґеймінгу поза домом, але пандемія взяла своє. А в цьому плані в SEGA насправді все чудово. У нещодавній звітній презентації інвесторам видавництво похвалилося зростанням популярності серій Yakuza і Total War, визнало медійні та фінансові переваги портування своїх ігор на ПК, а також натякнула, що в 2022 до вже згаданих двох марок долучаться анонси до 25-річчя серії Persona (які триватимуть до вересня) та чимало нових мультимедійних продуктів про їжака Соніка. Тому закриття аркадних залів — це радше втрата славної частки біографії, але життєздатності SEGA це ніяк не зашкодить.

Інша справа, що в новій частині Yakuza, яка вийде в другій половині 2022 року, ми вперше можемо не побачити аркадні зали SEGA з купою ретро-ігор. Або навпаки, тепер тільки там їх і можна буде знайти як данину ігровій спадщині SEGA. Просто не в легендарній червоній споруді.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

Alpha Protocol від Obsidian Entertainment стала доступною після зникнення 5 років тому

alpha protocol

Sony втратила ще один ексклюзив PS5 — ААА шутер у стилі Call of Duty

deviation

SEGA найняла колишнього директора Disney, щоби краще рекламувати свої ігри

sonic dream team

«У провалі Sonic Superstars винна Super Mario Wonder» — виправдовуються керівники SEGA

sonic

Перезапуск Crazy Taxi, класики Dreamcast, буде ААА-грою

Crazy Taxi