Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

У 2020 в розпалі пандемії COVID-19 SEGA закрила свій легендарний зал аркадних автоматів у токійському районі Акіхабара, який був найбільшим та найвідомішим у світі. Втім, за 2 роки ситуація в цьому секторі бізнесу ніяк не покращала, тому сьогодні SEGA оголосила, що після 50 років повністю покидає ринок аркадних розваг. Всі приміщення та аркадні автомати компанія продасть японській компанії Genda Inc, якій ще 2 роки тому потроху почала продавати акції своїх аркадних надбань.

Що ж, Японія довше за інші країни трималася за культуру ґеймінгу поза домом, але пандемія взяла своє. А в цьому плані в SEGA насправді все чудово. У нещодавній звітній презентації інвесторам видавництво похвалилося зростанням популярності серій Yakuza і Total War, визнало медійні та фінансові переваги портування своїх ігор на ПК, а також натякнула, що в 2022 до вже згаданих двох марок долучаться анонси до 25-річчя серії Persona (які триватимуть до вересня) та чимало нових мультимедійних продуктів про їжака Соніка. Тому закриття аркадних залів — це радше втрата славної частки біографії, але життєздатності SEGA це ніяк не зашкодить.

Інша справа, що в новій частині Yakuza, яка вийде в другій половині 2022 року, ми вперше можемо не побачити аркадні зали SEGA з купою ретро-ігор. Або навпаки, тепер тільки там їх і можна буде знайти як данину ігровій спадщині SEGA. Просто не в легендарній червоній споруді.

Читайте також

Sega вбила Соніка. Навіщо?

The Murder of Sonic the Hedgehog

Голова Sonic Team стане виконавчим директором у Sega

sonic frontiers

Джон Карпентер — ідеальний режисер для кіноверсії Dead Space (але це навряд чи станеться)

dead space carpenter1

«Ічі — це буквально Луффі»: Голова розробки Like a Dragon 7 розповів про вплив One Piece на гру

Більшість аудиторії Yakuza — західні гравці: Головне з інтерв’ю розробників Like a Dragon (Yakuza) на TGS 2022

Yakuza

Їжак не кусається: системні вимоги Sonic Frontiers

Sonic Frontiers

Але він перетвориться в зірку. Огляд фільму «Їжак Сонік 2»

Їжак Сонік 2 / Sonic the Hedgehog 2 (2022)

Уся серія Yakuza стане частиною PlayStation Plus

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: