Півгодинний ігроладний ролик The Good Life поширюється мережею

Нове творіння Хідетаки Суехіро, The Good Life, що зараз збирає гроші на Kickstarter отримало півгодинний ігроладний трейлер.

Під час запису головною героїнею керував сам маестро Swery, розповідаючи про особливості свого творіння. Історія гри вертітиметься довкола юної дівчини фотографа, яка виявила, що жителі міста уночі перетворюються на котів та собак. Дівчині, яку звати Наомі, доведеться дізнатися причини цієї дивини, для чого їй доведеться чимало спілкуватися з жителями і навіть шпигувати за ними з фотоапаратом. Саме він і стане основним інструментом головної героїні, з його допомогою гравець The Good Life досліджуватиме персонажів, які, як і справжні люди, по різному поводитимуться у залежності від оточення у якому знаходяться і від присутності самої Наомі. Як приклад, розробник продемонстрував одне з внутрішньоігрових завдань.

The Good Life поки не зібрало бажаної суми на Kickstarter, проте до кінця кампанії більше двох тижнів, а половина коштів уже набрана. У разі успіху, The Good Life повинна вийти у третій чверті 2019 року для PS4 та ПК.

Читайте також

У Call of Duty: Warzone почалася навала зомбі

Call of Duty: Warzone

Ось як виглядає оновлений PlayStation Store

playstation store

У GOG безкоштовно роздають Europa Universalis II

Europa Universalis II

У версії The Outer Worlds для Nintendo Switch поліпшать графіку

The Outer Worlds

[email protected] українською від PlayUA та Zaddrot!

Критики задоволені новим горрором Amnesia: Rebirth

Amnesia: Rebirth

[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

Gaben ANNOUNCER PACK

Worms! Worms! Worms! та ще більше Черв’ячків у новому наборі від Humble Bundle

Популярне