ПК-версія Halo Wars 2 отримає фізичний реліз

THQ Nordic у співробітництві з Microsoft Studios та 343 Industries випустить версію Halo Wars 2 для Windows 10 у коробці. Власники фізичної копії гри зможуть бавитись іграшкою також на Xbox One через Xbox Play Anywhere.

Гра зʼявиться у крамницях в стандартній та максимальній комплектаціях. Остання пропонує доступ до гри за чотири дні до загального виходу, сезонну перепустку та Halo Wars: Definitive Edition, розширену версію оригінальної Halo Wars, в яку можна буде зіграти як на ПК під управлінням Windows 10, так і на Xbox One.

Halo Wars 2 — стратегія в реальному часі, розроблена 343 Industries і Creative Assembly. Події гри розгортатимуться у вигаданому всесвіті серії ігор Halo в 2559 році та розповідатимуть про повернення людського екіпажу на борт «Духу вогню» та нову іноземну фракцію Вигнані. Вихід гри відбудеться 21 лютого 2017 року. Список підтримуваних платформ: ПК під управлінням Windows 10 і Xbox One.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Ультимативний ігросервіс»: Нові деталі перезапуску Marathon від Bungie

marathon

Керівництво Sony вважає придбання Bungie невдалою інвестицією

marathon

Українка Наталя Татарчук стала новою технічною директоркою Activision

p.ua.activision

Netflix перехопила креативного директора Halo. Бути AAA-грі!

Netflix

Halo продовжує втрачати керівників

Френк ОʼКоннор

Креативний директор Halo покинув Microsoft

Автори Destiny готують перезапуск Marathon. Sony залишиться за бортом

marathon1

Британський гонщик Формули 1 виступить на гран-прі Сінгапуру у шоломі Майстра Чіфа

Формула 1 MacLaren