web analytics

ПК-версія The Last of Us Part 2 вже готова і може вийти в 2025

Відомий інсайдер billbil-kun поділився свіжими подробицями щодо ПК-версії The Last of Us Part 2, про яку давно ходять різноманітні чутки.

Виявилося, що її розробка почалася у 2021, а закінчилася в листопаді минулого року. Також інформатор впевнений у високій якості порту і сподівається, що ситуація з неоптимізованим ремейком першої The Last of Us для ПК не повториться.

Такий тривалий термін для портування однієї гри пояснюється роботою Naughty Dog над іншими проєктами, такими як нині скасований ігросервіс у всесвіті The Last of Us, ремейк першої та ремастер другої частин серії. Особливо через нещодавній вихід The Last of Us Part 2 Remastered студії довелося переробляти ПК-версію, яка спочатку базувалася на оригінальній грі. Крім цього, Naughty Dog підтвердила що наразі працює над новим IP, а не The Last of Us Part 3, що також повпливало на затримку.

До того ж успіх однойменного серіалу міг наштовхнути Sony на випуск ПК-версії The Last of Us Part 2 разом із другим сезоном, який запланований на 2025 рік. Вихід обох медіапродуктів працюватиме на популяризацію одне одного і загалом зможе привернути ширшу аудиторію до франшизи й згенерувати більші прибутки.

Через те що японська компанія вже розписала план релізів від власних студій на друге півріччя, коли вийдуть PvP шутер Concord, платформер Astro Bot і ПК-версія God of War Ragnarök, The Last of Us Part 2 на ПК цього року навряд чи вийде. А от на анонс наприкінці 2024 цілком є сенс розраховувати.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

SEGA готує ще більше ремастерів ігор про Соніка

sonic x shadow generations

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

Події The Last of Us Part ІІ розіб’ють аж на три сезони серіалу від HBO

the last of us

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

У Steam і Microsoft Store можна безкоштовно забрати Tell Me Why

tell me why

Helldivers 2 допомогла забанити 20 000 російських акаунтів у Steam

helldivers

Ghost of Tsushima стала найуспішнішою сингловою грою Sony в Steam

Ghost of Tsushima Director's Cut