Platinum Games розкритикували NFT

Platinum Games, студія, що стоїть за такими іграми як Bayonetta, Nier: Automata та Babylon’s Fall, розкритикувала NFT. Виконавчий директор студії Ацуші Інаба і віце-президент Хідекі Камія розповіли, що зріст популярності таких технологій як NFT засмучує.

Я розумію, що зараз NFT — це доволі популярна тема, яка набрала вже значних обертів, однак зростання популярності цієї технології було сфокусоване довкола того, що компанії отримують прибутки, а от на ігротворців чи звичайних користувачів це немає жодного позитивного впливу. Тому за цим спостерігати доволі сумно.

— розповів Ацуші Інаба

Інаба також розповів, що люди, які рекламують NFT та пропонують ігровим компаніям співпрацю, зазвичай стверджують, що це принесе останнім прибуток. Однак в результаті саме  звичайні користувачі страждають від цього, не отримуючи жодних переваг: «Якщо я витрачаю час на щось, я хочу щоб це допомагало створювати хороші ігри», — додав Інаба.

Хідекі Камія також поділився своєю позицією щодо NFT. Він розповів, що зараз ця тема його не цікавить, він також не бачить користі від неї для користувачів. Однак, він додав, якщо у майбутньому NFT будуть мати якусь користь для гравців чи звичайних користувачів, тоді він може й зверне увагу на це.

Також Камія прокоментував ситуацію з Konami, які вже почали працювати з NFT: «Я не був здивований. Якщо десь пахне грошима, Konami будуть там миттєво!»

Нагадуємо, що раніше itch.io також негативно висловились про NFT, назвавши цю технологію «шахрайством». А от Ubisoft навпаки, виправдовували NFT зі словами, що гравці просто не розуміють, як це круто.

Читайте також

Чутки: Перезапуск Silent Hill засвітився на перших злитих скріншотах

Silent Hill

Експрезидент Nintendo висловився в підтримку використання блокчейну у відеоіграх

Реджі Фіз-Еме

itch.io назвали NFT шахрайством

itch io

Філ рятує Blizzard, клопоти зі S.T.A.L.K.E.R. 2, Sony хоче свою Destiny, всі проти NFT… [Подкаст]

Філ рятує Blizzard, клопоти зі S.T.A.L.K.E.R. 2, Sony хоче свою Destiny, всі проти NFT... [Подкаст]

Національний художній музей України випустив колекцію NFT-картин

namu.museum 272950350 144166021348099 6961082867214931623 n.webp

NFT-безумство крокує планетою: Atari доєдналися до крипто-вакханалії

Atari

Легендарних Worms теж перетворили на NFT. Та за шо?!

worms nft 1

«Ви не розумієте, NFT — це круто»: директор Ubisoft виправдовує NFT

ghost recon

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: