Platinum Games розкритикували NFT

Platinum Games, студія, що стоїть за такими іграми як Bayonetta, Nier: Automata та Babylon’s Fall, розкритикувала NFT. Виконавчий директор студії Ацуші Інаба і віце-президент Хідекі Камія розповіли, що зріст популярності таких технологій як NFT засмучує.

Я розумію, що зараз NFT — це доволі популярна тема, яка набрала вже значних обертів, однак зростання популярності цієї технології було сфокусоване довкола того, що компанії отримують прибутки, а от на ігротворців чи звичайних користувачів це немає жодного позитивного впливу. Тому за цим спостерігати доволі сумно.

— розповів Ацуші Інаба

Інаба також розповів, що люди, які рекламують NFT та пропонують ігровим компаніям співпрацю, зазвичай стверджують, що це принесе останнім прибуток. Однак в результаті саме  звичайні користувачі страждають від цього, не отримуючи жодних переваг: «Якщо я витрачаю час на щось, я хочу щоб це допомагало створювати хороші ігри», — додав Інаба.

Хідекі Камія також поділився своєю позицією щодо NFT. Він розповів, що зараз ця тема його не цікавить, він також не бачить користі від неї для користувачів. Однак, він додав, якщо у майбутньому NFT будуть мати якусь користь для гравців чи звичайних користувачів, тоді він може й зверне увагу на це.

Також Камія прокоментував ситуацію з Konami, які вже почали працювати з NFT: «Я не був здивований. Якщо десь пахне грошима, Konami будуть там миттєво!»

Нагадуємо, що раніше itch.io також негативно висловились про NFT, назвавши цю технологію «шахрайством». А от Ubisoft навпаки, виправдовували NFT зі словами, що гравці просто не розуміють, як це круто.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Над Ubisoft зібралися чорні хмари. Як компанія застрягла у вервечці сумнівних рішень

ubisoft

Metal Gear Solid 4 таки з’явиться на ПК і сучасних консолях

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Ремейк Silent Hill 2 отримає українську локалізацію в день релізу!

sh2 announce 10 19 22

ФК “Барселона” продовжила співпрацю з KONAMI

barcelona

Стрім Metal Gear Solid V: Ground Zeroes + Phantom Pain

Metal Gear Solid V

Стрім Metal Gear Solid: Peace Walker

Metal Gear Solid: Peace Walker

Стрім Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Стрім Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Metal Gear Solid 3: Snake Eater

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: