Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Платне нітро-прискорення — Враження від Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Автор: Владислав Папідоха @vpapidokha

Uncharted 4 та Uncharted Lost Legacy були одними з найкрасивіших ігор свого покоління. Вийшовши понад 5 років тому, вони вражали рівнем візуального виконання, задля досягнення якого в рівних пропорціях добре попрацювали як над технічною складовою, так і над графічним дизайном гри. І навіть зараз, коли нове покоління консолей вже понад рік на полицях, а гравці досі шукають щелепи після знайомства з Ratchet & Clank: Rift Apart, останні проєкти з франшизи не те щоб здаються привидом минулої краси. Втім, студія Naughty Dog вирішила перестрахуватися і випустила графічний апґрейд для PS5 (а заодно й для ПК, бо реліз вже цьогоріч) за окремі гроші. Та чи варто платити за графічний патч?

Як це зазвичай буває з графічними патчами, покращення показуваного варто шукати з лупою. Якщо ви очікуєте вау-ефекту від картинки і вже грали в ці ігри раніше — даремно. Хіба грали ви в них настільки давно, що геть все забули, тоді Uncharted 4 та Lost Legacy вразять вас без всяких покращень. Скільки я не приглядався, не підходячи впритул до екрана — нічого нового не бачив. І навіть на скріншотах з прямим порівнянням зауважував хіба темніші тіні.

Втім, є й помітніші зміни. У Uncharted: Legacy of Thieves Collection три режими відображення:
* fidelity — чесні 4К у 30 кадрах за секунду для власників великих телевізорів
* performance — базовий режим з шаховим 4К та 60 FPS
* performance+ — режим зі 120 FPS, але роздільною здатністю FullHD (1920×1080)

Тут уже доведеться обирати. Бо з одного боку, обидві гри шалено красиві і насолоджуватися видами тутешніх локацій в 4К, хай і з невисоким фреймрейтом, хочеться. З іншого ж, це з біса насичені та динамічні пригоди, яким неймовірно пасує збільшена до 120 кадрова швидкість. І тут мене чекало розчарування, бо як такого вибору не отримав. Моя карта відеозахоплення не вміє пускати через себе більше як 60 кадрів за секунду, тож PS5 не розпізнала можливість мого монітору видавати 144 Hz, а роздільної здатності 4К там ніколи й не було. Тож у мому випадку, знайомитися довелося практично з тими ж іграми, що й кілька років тому.

Втім, це не зіпсувало моїх вражень, бо обидві гри все ще дають жару і добре розбавляють січневе релізне затишшя. Ймовірно, Uncharted: Legacy of Thieves Collection буде крутим оновленням для власників великих телевізорів або ж швидких моніторів, на шляху до яких немає “дамб”. Так, вам доведеться докупити його або ж доплатити за крутішу версію бандлу з двох ігор, якщо ви раптом їх не маєте, але ціна в 300 грн за два апґрейди разом видається не надто великою. Зрештою це причина перепройти одну з кращих пригодницьких ігор останньої десятирічки. Та навіть в такому світлі, ідея платити за патчі видається неприємною. Особливо поглядаючи в сусідній табір, де такого не практикують.

Останні статті

Крихітні інді-шутери на які варто звернути увагу

Автор: PlayUA

From Space

The Callisto Protocol, Need for Speed Unbound, High on Life — Порадник Ґеймера: Грудень 2022 (відео+текстова версія на сайті)

Автор: Володимир Бортюк

High on Life

Занепад Твіттеру

Автор: Дмитро Джугалик

elon musk twitter e1667012126428

Майстер неможливого: Помер культовий режисер Альберт П’юн

Автор: Микола Єрьомін

albertpyun

Чого очікувати від Need for Speed Unbound?

Автор: Володимир Вітовський

Need for Speed Unbound

Як вибрати робот пилосос для прибирання

Автор: Микола Єрьомін

robotvacuum

Амбушури це важливо: комфортні опції бездротових навушників Xiaomi

Автор: Микола Єрьомін

xiaomi

God of War Ragnarok, Goat Simulator 3, Warhammer 40,000: Darktide — Порадник Ґеймера: Листопад 2022 (відео+текстова версія на сайті)

Автор: Володимир Бортюк

pg nov 2022 site

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: