PlayStation може з’явитися у автівках Honda

Honda планує інтегрувати PlayStation 5 у свої майбутні електричні автомобілі. Про це розповів президент та головний операційний директор Sony Honda Mobility Ізумі Каваніші.

У Sony є контент, сервіси та розважальні технології, які захоплюють людей. Ми адаптуємо ці асети в автомобілі, і у цьому буде наша перевага над Tesla.

— розповів Каванаші для Financial Time

Генеральний директор Sony Honda Mobility Ясухіде Мізуно пояснив, що така колаборація буде відповідати за розваги та сервіси, які Honda хотіла б надати своїм покупцям. Перші автомобілі з інтегрованими консолями Sony планують випустити у 2025 році, а розважальний контент зроблять частиною процесу виробництва.

Ясухіде Мізуно пояснив, що вони не планують інтегровувати ігри в автомобіль як це зробили Tesla, які дозволили запускати різноманітні ігри на своїх автівках. Вони планують зробити з автомобіля ще один пристрій, на якому можна буде споживати різноманітний контент, у тому числі й ігри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Ghost of Tsushima принесе на ПК частинку екосистеми PlayStation

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s