PlayStation поділилися новими подробицями контролера DualSense Edge

Компанія Sony опублікувала новий блог-пост, у якому розповіла більше подробиць про перший про контролер для PlayStation 5 з можливістю кастомізації — DualSense Edge.

DualSense Edge йтиме в комплекті з кейсом, у якому можна буде зберігати як сам контролер, так і всі аксесуари до нього. У кейсі буде можливість зняти кришку так, щоб туди помістився провід для зарядки.

По формі й дизайну Edge виглядатиме та відчуватиметься максимально близько до звичайного DualSense, що було однією з найпріоритетніших цілей для розробників. Однак при цьому користувачі зможуть налаштувати контролер під свої потреби. Наприклад: довжину нажаття курків R2 так L2 можна буде налаштовувати завдяки вбудованим перемикачами, що дозволить змінювати налаштування прямо під час гри.

Контролер DualSense Edge буде оснащений трьома наборами стіків, які спростять швидке налаштування: два звичайних стіки, такі ж як на DualSense, а також два набори з високими та низькими накладками на стіки. Edge також матиме додаткові задні кнопки. Важельні кнопки матимуть довший, плоский форм-фактор, який швидко активується. Напівкруглі задні кнопки матимуть низький профіль і точне відчуття.

У про-контролері також буде можливість зберегти 3 профіля, які можуть бути налаштовані для різних ігор чи жанрів. Ви можете мати специфічні призначення кнопок для кожного з профілів, різну чутливість стіка та їх мертву зону, мерту зону триггерів, інтенсивність вібрації та триггерного ефекту.

Чутливість стіків матиме кілька вже готових профілів, щоб гравці, які не хочуть витрачати час на те, аби нашалтувати все, все одне мали можливість кастомізації:

  • Швидкий — обсяг зареєстрованого введення прискорюється, коли ви нахиляєте стік.
  • Точний — мінімальний обсяг введення реєструється при нахилянні стіка.
  • Стійки — обсяг введення обмежений, навіть якщо ви нахилите стік до кінця.
  • Цифровий — мінімальне нахилення стіка реєструватиме максимальне введення.
  • Динамічний — реєстрація введення обмежена, коли ви легко або далеко нахиляєте стік, але прискорюється в середньому діапазоні.

Матиме DualSense Edge й Fn кнопки. Ці дві кнопки будуть розташовані під джойстиками й забезпечать легкий доступ до спеціального меню контролера, яке з’являється під час кожного натискання в грі чи системному меню. З їх допомогою можна перемикатися між профілями, регулювати гучність гарнітури, баланс аудіо чату в грі тощо.

Також, як повідомляє сайт TechRadar, DualSense Edge матиме гіршу батарейку, аніж звичайний DaulSense. А Sony, як вирішення цієї проблеми, радить користувачам просто підключати контролер до консолі через провід.

Реліз профейсіного контролера відбудеться 26 січня 2023 року, а ознайомитися самому з усіма подробицями можна на офіційному сайті PlayStation.

На каналі PlayStation також вийшло цікаве 6-хвилинне відео про те, як створювався дизайн DualSense Edge, у якому провідний продакт-менеджер Томомаса Мізуно та директори з розробки апаратного забезпечення Масахо Моріта і Казуйоші Еномото розповідають про те, що спонукало їх зробити ті чи інші рішення при створенні продукту та про їх бачення Edge. Вони розмовляють японською, однак у відео є вбудовані англійські субтитри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Fallout 4 отримає оновлення для PS5 i Xbox Series за 2 тижні

fallout 4

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

У Helldivers 2 несподівано з’явилися бойові машини зі «Зоряних війн»

helldivers at

Hollow Knight: Silksong подає перші ознаки життя після майже річної тиші

silksong

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s