PlayStation тестує голосовий чат Discord, VRR і нові соціальні функції

Користувачі PlayStation отримали змогу взяти участь у тестуванні нових функцій PS5, де перевірятимуть технологію динамічної частоти оновлення (VRR, Variable Refresh Rate) для екранів роздільної здатності 1440р і підтримку голосового чату Discord, для якого тестувальникам знадобиться прив’язаний до PSN Network обліковий запис Discord. Щоправда, запрошення на бета-тест оновлення прошивки поки отримали гравці зі США, Великобританії, Канади, Німеччини, Японії та Франції.

А ще в оновленні прошивки додали невеликі зміни до інтерфейсу. Зокрема, через профіль друга можна буде використати «Спільний доступ до екрана». Також у меню додадуть плитку «Друзі у цій грі», де можна побачити, хто з друзів також грає у відкриту гру. На додачу з’явиться можливість надсилати знімки екрана до додатку PS вручну за допомогою контекстного меню, а також буде змога фільтрувати ігри, створені початково для PS4 чи PS5.

Ну і ще одна одна приємна дрібничка: ґеймпад Dualsense можна буде оновлювати віддалено без необхідності кабельного підключення.

Оскільки це бета-тестування, не все може увійти до фінальної версії, але власне факт довгоочікуваної співпраці  Sony з Discord — ще один крок до кращого досвіду використання консолі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ghost of Tsushima стала найуспішнішою сингловою грою Sony в Steam

Ghost of Tsushima Director's Cut

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

hltb poster v01

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth