PlayStation тестує голосовий чат Discord, VRR і нові соціальні функції

Користувачі PlayStation отримали змогу взяти участь у тестуванні нових функцій PS5, де перевірятимуть технологію динамічної частоти оновлення (VRR, Variable Refresh Rate) для екранів роздільної здатності 1440р і підтримку голосового чату Discord, для якого тестувальникам знадобиться прив’язаний до PSN Network обліковий запис Discord. Щоправда, запрошення на бета-тест оновлення прошивки поки отримали гравці зі США, Великобританії, Канади, Німеччини, Японії та Франції.

А ще в оновленні прошивки додали невеликі зміни до інтерфейсу. Зокрема, через профіль друга можна буде використати «Спільний доступ до екрана». Також у меню додадуть плитку «Друзі у цій грі», де можна побачити, хто з друзів також грає у відкриту гру. На додачу з’явиться можливість надсилати знімки екрана до додатку PS вручну за допомогою контекстного меню, а також буде змога фільтрувати ігри, створені початково для PS4 чи PS5.

Ну і ще одна одна приємна дрібничка: ґеймпад Dualsense можна буде оновлювати віддалено без необхідності кабельного підключення.

Оскільки це бета-тестування, не все може увійти до фінальної версії, але власне факт довгоочікуваної співпраці  Sony з Discord — ще один крок до кращого досвіду використання консолі.

Читайте також

Sony стала найкращим видавцем 2022 року за версією Metacritic

sie

Ігролад Шоу — пілотний випуск наживо 🥰

purple and blue neon gamer youtube banner

Дорожезно, зате «Вау!» — Огляд PlayStation VR2

PlayStation VR2

Discord, VRR і ще дрібку функцій додали у PS5

Discord Playstation

Sony певна, що Microsoft погіршуватиме версії Call of Duty для PlayStation

Call of Duty: Modern Warfare II

Стрім Moss: Book II

Moss Book II

God of War: Ragnarok отримала рекордну кількість номінацій від BAFTA

God of War Ragnarök

Помер Тору Окада, дизайнер музичної айдентики PlayStation

PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: