web analytics

PlayStation знову пропустить Gamescom

PlayStation вчергове не відвідає Gamescom. За даними німецького порталу Games Wirtschaft, Sony Interactive Entertainment вирішили, що не матимуть свого павільйону в Кельні цього року.

Представники Sony не надали інформації стосовно того, чому було прийняте таке рішення. З іншого боку, зовсім недавно пройшла виставка State of Play, на якій студія показала свої ігри.

Варто зазначити, що це вже третій випадок, коли PlayStation оминають Gamescom. Попередні два були у 2022 і 2023 році. Власне, ця історія тягнеться ще з 2019 року, коли Gamescom скасували через COVID-19.

На виставці також не буде Nintendo. Останні заявили, що мають інші плани. А от підтвердили свою участь у заході такі компанії, як Ubisoft, Xbox, Devolver Digital, THQ Nordic і Capcom.

Нагадаємо, що Gamescom 2024 пройде у місті Кельн, Німеччина, з 21 до 25 серпня. Місцем проведення стане Кельнський торговий ярмарок (Köln Messe).

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Співзасновник Ubisoft Клод Ґіймо загинув в авіакатастрофі

image

Titan Quest 2 отримала українську локалізацію

titan quest ii titan quest 2

Усі досягнення Assassin’s Creed Black Flag Resynced

black flag resynced header

Super Mario Bros. стала найдорожчою відеогрою в історії

mario

Assassin’s Creed Shadows отримала фінальне оновлення з новим квестом, режимом і кросовером із Black Flag

ac shadows final

Summer Game Fest 2026: головні анонси, трейлери та сюрпризи шоу

sgf 2026

Фанати Destiny 2 запускають кампанію порятунку гри: онлайн росте, петиції б’ють рекорди

image

Денні Бойл хоче розпочати зйомки фіналу трилогії «28 років по тому» наступного року

image

Популярне