PlayUA 10 років. Що далі?

Вітаннячко, шановні підписники, читачі та глядачі PlayUA :)

Сьогодні, 20.11.2019, PlayUA виповнюється 10 (ДЕСЯТЬ!!!) РОКІВ! Не знаємо як вам, але нам складно в це повірити! Ми незбагненно щасливі та нереально вдячні!

Вдячні за кожну вподобайку, коментар, репост, критику, жарт, перегляд, рукостискання, обійми, посмішку! Ось уже 10 років ВИ надихаєте нас! Лише ваша підтримка дає нам новий поштовх рухатись далі! І повірте, 2020 рік, якого ми чекаємо з нетерпінням, повинен стати ще яскравішим!

За останній рік члени PlayUA зняли, змонтували, написали, задизайнили, написали, опублікували, відредагували купу контенту, а також провели більш ніж сотню конкурсів! Ви не уявляєте наскільки ми раді, що у нас є можливість дарувати вам призи!

Ми почали розміщувати свої стенди на фестивалях/конференціях, познайомившись з талановитими художниками, продюсерами, програмістами, власниками студій, сценаристами коміксів, іншими творчими та авторитетними людьми. Ми неймовірно раді, що ігрова, комікс та кіноіндустрія не стоять на місці в нашій країні. Це дає привід пишатись нашими людьми ще більше!

Секрет прогресу криється в годинах, днях, тижнях і місяцях роботи кожного члена команди PlayUA. Ми старалися, прагнули, помилялися, вчилися, розвивалися та долали труднощі.

Ми вирішили трохи переосмислити наш контент і скоро ви побачите нові та старі проєкти, але з оновленим дизайном. А чого вам не вистачає у наших відео? Будемо вдячні за нові ідеї. Ще у 2020 році ми зробимо декілька цікавих анонсів, від яких, сподіваємося, ви будете у захваті.

Окремо хочемо подякувати нашим патронам! Ваш внесок у розвиток PlayUA безцінний! Також дякуємо всім друзям і партнерам — без підтримки нам було би надзвичайно складно!

АНОНС

Сьогодні о 21:30 запрошуємо вас на ламповий і доволі незвичний святковий стрім!

А ще спойлер: анонс велик… ні, ВЕЛИЧЕЗНОГО конкурсу, переможцям якого ми подаруємо чудові призи! Залишайтесь з нами! МИ ЦІНУЄМО ВАШУ ПІДТРИМКУ!

Читайте також

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

PlayUA на Indie Cup — обираємо найкращих

Новорічний стрім набивання пик у виконанні PlayUA

Стрім — 10 років з вами

Шукайте стенд PlayUA на Comic Con Ukraine 2019

PlayUA на Comic Con Ukraine

EA Play за версією PlayUA

Презентація аудіобренда PlayUA від VP Production

Презентація аудіобренда PlayUA від VP Production

[ОНОВЛЕНО] У Epic Games Store розпочався МЕГАрозпродаж!

Epic Games Store