PlayUA роздає новорічні подарунки

Важливо привітати усіх близьких, рідних і навіть чужих та випадкових людей зі святами. Але не менш важливо привітати з успішним закінченням святкувань. І хоч попереду ще не одне зимове свято, але найважчий період ми вже пережили, з чим увесь колектив PlayUA вітає наших читачів/глядачів/слухачів/відвідувачів і просимо переказувати ці вітання вашим друзям і знайомим, які й не чули про PlayUA.

До речі, до Нового року у нас відбувався невеличкий конкурс, у якому можна було без особливих зусиль виграти якусь гру на вибір. І хоч учасників було небагато, кожна робота несла в собі кілотонну святкового настрою. Ось ці роботи (погортайте, це галерея):

А переможців у нас аж двоє. Перше місце виборов Діма Зобов, чия робота виявилася найвигадливішою та найцікавішою — це складені в оріґамі фігурки персонажів редакції PlayUA. А друге місце дісталося Ярику Решетнику, у якого на плакаті літери UA викладено зі справжнісіньких анчоусів! Дякуємо усім учасникам за прекрасні фото, вітаємо переможців і просимо звернутися до нашого головреда Олекси Мельника по подарунки.

Ще раз усіх з Новим роком, Різдвом та іншими святами!

Читайте також

Не проґавте можливості безкоштовно потрапити на зустріч фанатів MSI у Києві

MSI

Розігруємо ключ Kingdom Come: Deliverance

Результати святкового розіграшу

День народження PlayUA! (КОНКУРС)

Розігруємо Divinity: Original Sin 2

Divinity: Original Sin II

“Кишенькова фантастика”: Вибір спільноти (завершено)

Конкурс “Кишенькова фантастика” (Завершено)

Конкурс «Місяць виграшних коментарів» (ЛЮТИЙ)

Популярне