PlayUA роздає новорічні подарунки

Важливо привітати усіх близьких, рідних і навіть чужих та випадкових людей зі святами. Але не менш важливо привітати з успішним закінченням святкувань. І хоч попереду ще не одне зимове свято, але найважчий період ми вже пережили, з чим увесь колектив PlayUA вітає наших читачів/глядачів/слухачів/відвідувачів і просимо переказувати ці вітання вашим друзям і знайомим, які й не чули про PlayUA.

До речі, до Нового року у нас відбувався невеличкий конкурс, у якому можна було без особливих зусиль виграти якусь гру на вибір. І хоч учасників було небагато, кожна робота несла в собі кілотонну святкового настрою. Ось ці роботи (погортайте, це галерея):

А переможців у нас аж двоє. Перше місце виборов Діма Зобов, чия робота виявилася найвигадливішою та найцікавішою — це складені в оріґамі фігурки персонажів редакції PlayUA. А друге місце дісталося Ярику Решетнику, у якого на плакаті літери UA викладено зі справжнісіньких анчоусів! Дякуємо усім учасникам за прекрасні фото, вітаємо переможців і просимо звернутися до нашого головреда Олекси Мельника по подарунки.

Ще раз усіх з Новим роком, Різдвом та іншими святами!

Читайте також

Розігруємо ключ Outriders на PlayStation 4 / PlayStation 5

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Частково “злито” новорічні плани Fortnite

Різдвяна підбірка мальописів, які точно вдинхуть у вас святковий настрій (Третя Паралель)

Розігруємо мерч Wonder Woman 1984

Disney вітає всіх з прийдешніми святами новою короткометражкою

[Спроба 2] День Народження Антона. Шалений Стрім о 21:00 (81+)

У місті Бербанк з’явився пам’ятник Бетмену

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: