PlayUA запрошує на фестиваль «VideoZhara» (РОЗІГРАШ)

[youtube id=”2h0ndsNZuBo”]

У липні індустрії комп’ютерних ігор майже нічим потішити завзятих гравців. Тому PlayUA запрошує вас стати свідком однієї з найгарячіших подій цього літа – фестивалю «VideoZhara», який відбудеться 23-24 липня у Києві. Ви зможете добряче провести час у компанії відомих відеоблоґерів, а також ближче познайомитися з командою PlayUA.

Вперше Київ під час фестивалю «VideoZhara» відвідають Стас Давидов, Анастасія Шпагіна, Руслан Усачев, Ярик Лапа, Wylsacom, колектив Open Kids та інші. Зірки YouTube стануть частиною епічного шоу, роздаватимуть автографи та робитимуть селфі з прихильниками.

Бажаєш побачити це дійство наживо, або надерти популярному блоґеру зад, скажімо, у CS:GO? Тепер у тебе з’явилася така можливість! Атракціони, квести, конкурси, майстер-класи – це ще далеко не весь перелік цікавинок, які очікують тебе під час фестивалю «VideoZhara». Приходь та переконайся!

Придбати квитки на фестиваль «VideoZhara»

УВАГА! PlayUA проводить РОЗІГРАШ 3 пар квитків на це дійство. Для того, щоб потрапити на фестиваль «VideoZhara» безкоштовно, вам потрібно виконати такі умови:

  1. Зробити репост нашого запрошення у VK.
  2. Бути підписником спільноти ВидеоЖара.
  3. Бути підписником спільноти PlayUA.

Все доволі просто, тому не зволікай! Розіграш відбудеться 20 липня під час трансляції на нашому Twitch-каналі з використанням генератора випадкових переможців. Фейкові сторінки будуть проігноровані. Обов’язково дотримуйтеся умов розіграшу! Якщо удача омине вас, ви завжди можете придбати квитки за помірними цінами, клікнувши на посилання вище.

Читайте також

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Шпигунський бойовик “Спадок брехні”, знятий у Києві, побачить світ у серпні

У центрі Києва з’явиться кіберспортивна арена

Кіберспорт

Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Аль Мор

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

PlayUA 10 років. ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗИ

PlayUA

Творчий конкурс PlayUA 10 років. ГОЛОСУВАННЯ

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Популярне