Побічні місії в Assassin’s Creed: Syndicate впливатимуть на сюжет

assassins-creed-syndicate-debut-trailer-01

Коли мова йде про побічні завдання, ігри серії Assassin’s Creed завжди славились великою кількістю подібного контенту. Але кількість — не означає якість. Різноманітність місій, яка є чи не найважливішим фактором у цій справі, страждала, адже у більшості випадках все зводилось до банальних «піди принеси, піди вбий, піди підслухай, а потім вбий». Така скупість ігрових дизайнерів кидала виклик навіть справжнім перфекціоністам, які проходили ці завдання через силу, аби досягти такої бажаної позначки — 100 % проходження.

Утім, у випадку з новою Assassin’s Creed: Syndicate, розробники обіцяють особливо попрацювати над цим. В інтерв’ю журналу Official Xbox Magazine, творчий директор Ubisoft Quebec Марк-Алексіс Коте (Marc-Alexis Côté), зазначив:

Ми ніколи не соромилися робити багато побічних завдань. Настав час їх осучаснити. В Assassin’s Creed: Syndicate ми хочемо зробити так, щоб ви відчували, що кожна пройдена вторинна місія приносить вам щось корисне. Тепер все, що ви робите, буде певним чином впливати на сюжет.

Чи будуть вони різноманітними? Побачимо після релізу. Наразі він запланований на 23 жовтня для Xbox One та PS4. ПК-гравці, нагадаємо, отримають гру трохи пізніше.

Читайте також

Розбір сюжету фільму ТЕНЕТ (ПАН КАРПАН)

Отримайте Assassin’s Creed: Syndicate та Faeria безкоштовно!

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Подробиці закритого E3 демо Cyberpunk 2077

4A Games розповіла деталі сюжетних DLC для Metro Exodus

Cюжетний трейлер і скріншоти Wolfenstein: Youngblood

Конкурс «Місяць виграшних коментарів» (ЛЮТИЙ)

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Популярне