Починаючи з “Бетмена” в іграх Telltale з’явиться мультиплеєр

20121121_telltale

Як повідомляє інформаційний портал Shacknews, в рамках конвенту Comic Con компанія Telltale розповіла про доволі специфічні мультиплеєрні особливості їх нових ігор.

Починаючи з “Бетмена” гравець матиме можливість увімкнути функцію Crowd Play, що згенерує посилання яким можна поділитися з рідними або друзями. Кожен хто отримає ваше посилання зможе в будь який момент, з допомогою мобільника, планшета чи будь якого іншого пристрою з доступом до інтернету, підключитися до вашо гри, та допомогти обрати одну з чотирьох діалогових опцій в діалогах да вам важко зробити вибір самотужки.

Існуватиме два режими прийняття рішень. В першому режимі голоси більшості стануть вирішальними і ви не зможете повпливати на вибір зроблений вашою командою, у другому ж ви побачите відсоткові пропорції, згідно з якими й зробите вибір. Глядачі зможуть висловити свою думку, щодо вибору гравця ставивши традиційні “палець вверх” та “палець вниз”.

Хоч в Tellatale вважають нові функції великим кроком вперед, виникає багато питань щодо того, чи набудуть вони популярності, адже яким би не було важким рішення, чекати пів години поки десять твоїх знайомих проголосують – марна трата часу. А чи хотіли б ви таких нововведень, та й чи потрібні вони?

Читайте також

«М’який перезапуск» Batman: Arkham

Batman: Arkham Knight

Бетмен від Telltale повертається в оновленому вигляді

The Telltale Batman Shadows Edition

Каст «Бетмена» отримав поповнення

Ретроспектива Batman Arkham

Comic Con Ukraine 2019: тішимося, згадуємо, радіємо [Подкаст]

Comic Con Ukraine 2019

Павло та Єгор Скороходько. Про українську озвучку фільмів та ігор

Павло Скороходько

Comic Con Ukraine 2019 — Останній репортаж

Comic Con Ukraine 2019 репортаж

Що ми дізналися з прев’ю The Last of Us Part II

Популярне