Починаючи з “Бетмена” в іграх Telltale з’явиться мультиплеєр

20121121_telltale

Як повідомляє інформаційний портал Shacknews, в рамках конвенту Comic Con компанія Telltale розповіла про доволі специфічні мультиплеєрні особливості їх нових ігор.

Починаючи з “Бетмена” гравець матиме можливість увімкнути функцію Crowd Play, що згенерує посилання яким можна поділитися з рідними або друзями. Кожен хто отримає ваше посилання зможе в будь який момент, з допомогою мобільника, планшета чи будь якого іншого пристрою з доступом до інтернету, підключитися до вашо гри, та допомогти обрати одну з чотирьох діалогових опцій в діалогах да вам важко зробити вибір самотужки.

Існуватиме два режими прийняття рішень. В першому режимі голоси більшості стануть вирішальними і ви не зможете повпливати на вибір зроблений вашою командою, у другому ж ви побачите відсоткові пропорції, згідно з якими й зробите вибір. Глядачі зможуть висловити свою думку, щодо вибору гравця ставивши традиційні “палець вверх” та “палець вниз”.

Хоч в Tellatale вважають нові функції великим кроком вперед, виникає багато питань щодо того, чи набудуть вони популярності, адже яким би не було важким рішення, чекати пів години поки десять твоїх знайомих проголосують – марна трата часу. А чи хотіли б ви таких нововведень, та й чи потрібні вони?

Читайте також

Враження від Kyiv Comic Con 2018

Kyiv Comic Con 2018

Telltale анонсувала другий сезон The Wolf Among Us (і не тільки)

The Walking Dead: New Frontier. Продовження історії

Відеоогляд мультфільму «LEGO Фільм: Бетмен»

Огляд мультфільму «LEGO Фільм: Бетмен»

ЩоЗаШоу — Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі

Оприлюднено системні вимоги For Honor

Анонсовано нову гру у всесвіті World of Darkness

Популярне