Подробиці нового оновлення World of Tanks

Сьогодні, 22 квітня, в World of Tanks вийшло нове оновлення 9.7, яке пронизане французькою тематикою.

Якщо з появою режиму “Атака/Оборона” командні бої отримали друге життя, то з виходом 9.7 вони офіційно подорослішали. Тепер танкісти можуть грати постійним складом, а подолавши позначку в двадцять рейтингових боїв — придумати своїй команді назву.

Командні бої були розділені на два режими: звичайні — для збірних і статичних команд, а також рейтингові — тільки для постійних команд.

Одна з головних особливостей битв є ладдер — до початку бою у гравців є 30 секунд на вибір техніки для карти, для тієї сторони, що атакує і тієї, що обороняється. Суперники в ладдерних боях підбираються на основі рейтингу команди, а не кожного з її учасників. Виграючи бої, постійна команда піднімається все вище і вище в рейтинговій таблиці, отримуючи характерні емблеми ліги і дивізіону, в якому вона знаходиться

Паперовий, влучний, швидкий — саме ці три характеристики повністю описують кожного з нових танків, що розташувалися на 9-10 рівнях: AMX 30 1st prototype і футуристичний AMX 30 B. По ґеймплею ця парочка прототипів схожа на німецького “Леопарда” (схожі динаміка і бронювання).

Нова карта з 9.7, “Оверлорд”, стала третьою після “Харкова” та “Сталінграда” історично-достовірною локацією в World of Tanks. На цей раз танкісти опиняться в приморській частині Нормандії, біля пляжів, де 6 червня 1944 року висадилися союзні війська. Умовно карту можна розділити на чотири частини: пляж, який добре прострілюється артилерією, зміцнення з бліндажами і окопами, галявина, розташована по центру, і горбисті поля, на яких є де розгулятися середнім танкам. Верхня і нижня частини карти з’єднані невеликими перешийками. В ущелинах між ними є чимало затишних місць, які підійдуть для важких танків.

Читайте також

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

Популярне