Подробиці нового оновлення World of Tanks

Сьогодні, 22 квітня, в World of Tanks вийшло нове оновлення 9.7, яке пронизане французькою тематикою.

Якщо з появою режиму “Атака/Оборона” командні бої отримали друге життя, то з виходом 9.7 вони офіційно подорослішали. Тепер танкісти можуть грати постійним складом, а подолавши позначку в двадцять рейтингових боїв — придумати своїй команді назву.

Командні бої були розділені на два режими: звичайні — для збірних і статичних команд, а також рейтингові — тільки для постійних команд.

Одна з головних особливостей битв є ладдер — до початку бою у гравців є 30 секунд на вибір техніки для карти, для тієї сторони, що атакує і тієї, що обороняється. Суперники в ладдерних боях підбираються на основі рейтингу команди, а не кожного з її учасників. Виграючи бої, постійна команда піднімається все вище і вище в рейтинговій таблиці, отримуючи характерні емблеми ліги і дивізіону, в якому вона знаходиться

Паперовий, влучний, швидкий — саме ці три характеристики повністю описують кожного з нових танків, що розташувалися на 9-10 рівнях: AMX 30 1st prototype і футуристичний AMX 30 B. По ґеймплею ця парочка прототипів схожа на німецького “Леопарда” (схожі динаміка і бронювання).

Нова карта з 9.7, “Оверлорд”, стала третьою після “Харкова” та “Сталінграда” історично-достовірною локацією в World of Tanks. На цей раз танкісти опиняться в приморській частині Нормандії, біля пляжів, де 6 червня 1944 року висадилися союзні війська. Умовно карту можна розділити на чотири частини: пляж, який добре прострілюється артилерією, зміцнення з бліндажами і окопами, галявина, розташована по центру, і горбисті поля, на яких є де розгулятися середнім танкам. Верхня і нижня частини карти з’єднані невеликими перешийками. В ущелинах між ними є чимало затишних місць, які підійдуть для важких танків.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn