Подробиці нового оновлення World of Tanks

Сьогодні, 22 квітня, в World of Tanks вийшло нове оновлення 9.7, яке пронизане французькою тематикою.

Якщо з появою режиму “Атака/Оборона” командні бої отримали друге життя, то з виходом 9.7 вони офіційно подорослішали. Тепер танкісти можуть грати постійним складом, а подолавши позначку в двадцять рейтингових боїв — придумати своїй команді назву.

Командні бої були розділені на два режими: звичайні — для збірних і статичних команд, а також рейтингові — тільки для постійних команд.

Одна з головних особливостей битв є ладдер — до початку бою у гравців є 30 секунд на вибір техніки для карти, для тієї сторони, що атакує і тієї, що обороняється. Суперники в ладдерних боях підбираються на основі рейтингу команди, а не кожного з її учасників. Виграючи бої, постійна команда піднімається все вище і вище в рейтинговій таблиці, отримуючи характерні емблеми ліги і дивізіону, в якому вона знаходиться

Паперовий, влучний, швидкий — саме ці три характеристики повністю описують кожного з нових танків, що розташувалися на 9-10 рівнях: AMX 30 1st prototype і футуристичний AMX 30 B. По ґеймплею ця парочка прототипів схожа на німецького “Леопарда” (схожі динаміка і бронювання).

Нова карта з 9.7, “Оверлорд”, стала третьою після “Харкова” та “Сталінграда” історично-достовірною локацією в World of Tanks. На цей раз танкісти опиняться в приморській частині Нормандії, біля пляжів, де 6 червня 1944 року висадилися союзні війська. Умовно карту можна розділити на чотири частини: пляж, який добре прострілюється артилерією, зміцнення з бліндажами і окопами, галявина, розташована по центру, і горбисті поля, на яких є де розгулятися середнім танкам. Верхня і нижня частини карти з’єднані невеликими перешийками. В ущелинах між ними є чимало затишних місць, які підійдуть для важких танків.

Читайте також

Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks

Wargaming змінює формат танкового кіберспорту

World of Tanks

Сервери Gran Turismo 6 припинять свою роботу навесні

Gran Turismo 6 2

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

Нас чекає більше мультиплеєру в іграх Eidos Montreal

Eidos Montreal 2

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Популярне