Подробиці щодо світу Mirror’s Edge: Catalyst

Нещодавно Electronic Arts трішечки розповіла про світ Mirror’s Edge: Catalyst, що є перезапуском оригінальної гри. Компанія надала інформацію тільки про райони міста, в якому розгортатимуться події забавки, та про угруповання, з якими доведеться стикнутися гравцеві.

Місто Скла, яке знову стане полем бою із Конгломератом, налічує п’ять мільйонів громадян, що робить цого третім за величиною містом у Каскадії. Воно поділяється на три частини: Центр, житловий район The View та багатий район Якір.

ANCHOR

Якір налічує чимало висотних будівель могутніх корпорацій та купу нічних клубів і крамниць, тому він фактично і є якорем для багатьох мешканців міста. Також в районі здійснюється перспективний проект будівництва — велетенський торговий центр «Дрібничка». І ця «Дрібничка» обіцяє стати справжнім пам’ятником тому способу життя, що пропагує Конгломерат.

Розташований у самому серці міста Центр — гордий та сучасний район. Серед галасливих і багатолюдних вулиць ви знайдете безліч модних бутиків і відомих пам’яток, зокрема будівлю Elysium Corporation. А затишний житловий район The View придеться до вподоби тим, хто шукає відпочинку від інтенсивності Центру або Якоря. Тут ви можете прогулятись уздовж набережної та відвідати пристань.

Проте левова доля подій розгортається все ж таки навколо людей. Звісно ж, править Містом Скла потужний Конгломерат, що об’єднує декілька великих корпорацій, але також у місті є деякі угруповання.

FACTIONS

Головну роль за традицією віддано Бігунам — особливій групі добровольців, що вирішили не бути частиною системи, яку встановив Конгломерат. Їх головний ворог — об’єднання 13 корпорацій, що разом правлять народом Каскадії, зокрема охоронне підприємство KrugerSec, компанія Silvine Systems, повна технарів, та Elysium Corporation, що займається медичними дослідженнями.

Окремо стоїть «Чорний листопад». Це революційний рух, який вічно воює із KrugerSec та намагається організувати переворот. Вони стараються уникати жертв серед цивільного населення, але лідер групи зробив був натяк, що мовчазні громадяни є пасивними прихильниками Конгломерату, тож вони теж можуть стати жертвою розправи, якщо не зрозуміють, до чого призводить їх мовчання.

Читайте також

EA втратила $3 мільярди ринкової вартості після виходу Star Wars Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

EA може відмовитися від щорічного випуску своїх спортивних ігор

FIFA 18

PlayNews #307 — EA, Kinect, Destiny 2…

Destiny 2

EA закрила Visceral Games

Visceral Games | Star Wars

Історія серії Need for Speed. Частина №11 [NFS 2015]

Огляд Mass Effect: Andromeda

Хакери обійшли захист Mass Effect: Andromeda

Новий огляд ігроладу Mass Effect: Andromeda розповідає про дослідження космосу

Популярне