Подробиці щодо світу Mirror’s Edge: Catalyst

Нещодавно Electronic Arts трішечки розповіла про світ Mirror’s Edge: Catalyst, що є перезапуском оригінальної гри. Компанія надала інформацію тільки про райони міста, в якому розгортатимуться події забавки, та про угруповання, з якими доведеться стикнутися гравцеві.

Місто Скла, яке знову стане полем бою із Конгломератом, налічує п’ять мільйонів громадян, що робить цого третім за величиною містом у Каскадії. Воно поділяється на три частини: Центр, житловий район The View та багатий район Якір.

ANCHOR

Якір налічує чимало висотних будівель могутніх корпорацій та купу нічних клубів і крамниць, тому він фактично і є якорем для багатьох мешканців міста. Також в районі здійснюється перспективний проект будівництва — велетенський торговий центр «Дрібничка». І ця «Дрібничка» обіцяє стати справжнім пам’ятником тому способу життя, що пропагує Конгломерат.

Розташований у самому серці міста Центр — гордий та сучасний район. Серед галасливих і багатолюдних вулиць ви знайдете безліч модних бутиків і відомих пам’яток, зокрема будівлю Elysium Corporation. А затишний житловий район The View придеться до вподоби тим, хто шукає відпочинку від інтенсивності Центру або Якоря. Тут ви можете прогулятись уздовж набережної та відвідати пристань.

Проте левова доля подій розгортається все ж таки навколо людей. Звісно ж, править Містом Скла потужний Конгломерат, що об’єднує декілька великих корпорацій, але також у місті є деякі угруповання.

FACTIONS

Головну роль за традицією віддано Бігунам — особливій групі добровольців, що вирішили не бути частиною системи, яку встановив Конгломерат. Їх головний ворог — об’єднання 13 корпорацій, що разом правлять народом Каскадії, зокрема охоронне підприємство KrugerSec, компанія Silvine Systems, повна технарів, та Elysium Corporation, що займається медичними дослідженнями.

Окремо стоїть «Чорний листопад». Це революційний рух, який вічно воює із KrugerSec та намагається організувати переворот. Вони стараються уникати жертв серед цивільного населення, але лідер групи зробив був натяк, що мовчазні громадяни є пасивними прихильниками Конгломерату, тож вони теж можуть стати жертвою розправи, якщо не зрозуміють, до чого призводить їх мовчання.

Читайте також

Створіть власну обкладинку Mass Effect Legendary Edition

Electronic Arts викупили авторів аркадних симуляторів бейсболу

Super Mega Baseball

FIFA 21 замінить попередні частини серії у EA Play та Game Pass

Electronic Arts заманюватимуть гравців FIFA 21 у режим з лутбоксами

FIFA 2021

Battlefield розширюється! EA анонсували мобільну гру та продовження серії

У Steam триває розпродаж шутерів від Electronic Arts

Crysis

У Mass Effect Legendary Edition буде фоторежим

Анонсовано F1 2021. Гру вже можна передзамовити

F1 2021

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: