web analytics

Подробиці щодо світу Mirror’s Edge: Catalyst

Нещодавно Electronic Arts трішечки розповіла про світ Mirror’s Edge: Catalyst, що є перезапуском оригінальної гри. Компанія надала інформацію тільки про райони міста, в якому розгортатимуться події забавки, та про угруповання, з якими доведеться стикнутися гравцеві.

Місто Скла, яке знову стане полем бою із Конгломератом, налічує п’ять мільйонів громадян, що робить цого третім за величиною містом у Каскадії. Воно поділяється на три частини: Центр, житловий район The View та багатий район Якір.

ANCHOR

Якір налічує чимало висотних будівель могутніх корпорацій та купу нічних клубів і крамниць, тому він фактично і є якорем для багатьох мешканців міста. Також в районі здійснюється перспективний проект будівництва — велетенський торговий центр «Дрібничка». І ця «Дрібничка» обіцяє стати справжнім пам’ятником тому способу життя, що пропагує Конгломерат.

Розташований у самому серці міста Центр — гордий та сучасний район. Серед галасливих і багатолюдних вулиць ви знайдете безліч модних бутиків і відомих пам’яток, зокрема будівлю Elysium Corporation. А затишний житловий район The View придеться до вподоби тим, хто шукає відпочинку від інтенсивності Центру або Якоря. Тут ви можете прогулятись уздовж набережної та відвідати пристань.

Проте левова доля подій розгортається все ж таки навколо людей. Звісно ж, править Містом Скла потужний Конгломерат, що об’єднує декілька великих корпорацій, але також у місті є деякі угруповання.

FACTIONS

Головну роль за традицією віддано Бігунам — особливій групі добровольців, що вирішили не бути частиною системи, яку встановив Конгломерат. Їх головний ворог — об’єднання 13 корпорацій, що разом правлять народом Каскадії, зокрема охоронне підприємство KrugerSec, компанія Silvine Systems, повна технарів, та Elysium Corporation, що займається медичними дослідженнями.

Окремо стоїть «Чорний листопад». Це революційний рух, який вічно воює із KrugerSec та намагається організувати переворот. Вони стараються уникати жертв серед цивільного населення, але лідер групи зробив був натяк, що мовчазні громадяни є пасивними прихильниками Конгломерату, тож вони теж можуть стати жертвою розправи, якщо не зрозуміють, до чого призводить їх мовчання.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Apex Legends втрачає популярність через жадібність Electronic Arts

apex legends

Редактор персонажа в Dragon Age: The Veilguard перевершить навіть Baldur’s Gate 3

dragon age the veilguard

Dragon Age: The Veilguard не матиме «порожнього» відкритого світу

dragon age the veilguard

Electronic Arts працює над впровадженням реклами в самітніх іграх

star wars jedi survivor

Керівник Electronic Arts задоволений новою Battlefield

battlefield

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends