Подробиці Warlords of New York — найбільшого розширення The Division 2

Сьогодні ми писали про зливи першого великого розширення для Tom Clancy’s The Division 2, а тепер все офіційно, разом з кінематографічним трейлером! Реліз розширення Warlords of New York відбудеться, як і було зазначено раніше, 3 березня.

Розширення додасть у гру нових та поверне старих, відомих за першою частиною, ворогів, проте основними ворогами будуть агенти-відступники першої хвилі. Місія у новому доповненні доволі проста: знайти та знищити Аарона Кінера – лідера відступників, відомого вам за першою частиною The Division. Однак щоби добратися до нього, вам треба буде спершу розібратися з його послідовниками, кожен з яких по своєму унікальний та керує певним районом у Нью Йорку. Прибираючи цих ватажків зі свого шляху, ви отримаєте нові здібності та ґаджети, які допоможуть рухатись далі по сюжету.

У агентів з’явиться новий штаб під назвою Heaven, а у новому штабі — нові союзники. Вони допоможуть вам шукати та знищувати послідовників Кінера. Детальніше з усіма новими союзниками та ворогами можна познайомитися у сюжетному трейлері розширення.

Розробники Massive Entertainment розповіли, що на вас чекатимуть нові здібності, нова зброя, екзотичні предмети та багато іншого! Також зауважили, що відгуки гравців важливі для студії. Розробники прислухалися до відгуків та переробити взаємодію з інвентарем та RPG-складову гри. З Warlords of New York вашого агента можна буде прокачати до 40-го рівня і навіть більше. «Темну зону» у грі теж переробили на благо гравцям.

З новим розширенням у The Division 2 з’являться Сезони. Кожний сезон буде нести із собою нову ціль зі своєю історією, яка розширить сюжет гри. За проходження цих сезонів гравців будуть нагороджувати новою зброєю та косметичними предметами, які покажуть всім навколо крутість вашого агента. Також у грі стартує «Третій епізод», що сюжетно поєднає історію The Division та розширення. Для власників «Першого року» епізод буде доступний вже завтра, а для всіх решта – з 19 лютого.

А поки ви чекаєте третього березня, аби власноруч спробувати розібратися з Кінером та його зграєю, у Ubisoft є для вас ще один трейлер — ігроладний.

Читайте також

Uplay змінює назву, де тільки можна

Дорелізний стрім Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion

Immortals Fenyx Rising готується до релізу і пішла на золото

Immortals Fenyx Rising

Netflix спільно з Ubisoft почали роботу над серіалом Assassin’s Creed

Стрім Immortals Fenyx Rising Demo

Друїди, Париж і криваві бенкети — що чекатиме Assassin’s Creed Valhalla після релізу?

А от і системні вимоги Assassin’s Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla

Cистемні вимоги Watch Dogs: Legion трохи знизили

Watch Dogs: Legion