Подробиці Warlords of New York — найбільшого розширення The Division 2

Сьогодні ми писали про зливи першого великого розширення для Tom Clancy’s The Division 2, а тепер все офіційно, разом з кінематографічним трейлером! Реліз розширення Warlords of New York відбудеться, як і було зазначено раніше, 3 березня.

Розширення додасть у гру нових та поверне старих, відомих за першою частиною, ворогів, проте основними ворогами будуть агенти-відступники першої хвилі. Місія у новому доповненні доволі проста: знайти та знищити Аарона Кінера – лідера відступників, відомого вам за першою частиною The Division. Однак щоби добратися до нього, вам треба буде спершу розібратися з його послідовниками, кожен з яких по своєму унікальний та керує певним районом у Нью Йорку. Прибираючи цих ватажків зі свого шляху, ви отримаєте нові здібності та ґаджети, які допоможуть рухатись далі по сюжету.

У агентів з’явиться новий штаб під назвою Heaven, а у новому штабі — нові союзники. Вони допоможуть вам шукати та знищувати послідовників Кінера. Детальніше з усіма новими союзниками та ворогами можна познайомитися у сюжетному трейлері розширення.

Розробники Massive Entertainment розповіли, що на вас чекатимуть нові здібності, нова зброя, екзотичні предмети та багато іншого! Також зауважили, що відгуки гравців важливі для студії. Розробники прислухалися до відгуків та переробити взаємодію з інвентарем та RPG-складову гри. З Warlords of New York вашого агента можна буде прокачати до 40-го рівня і навіть більше. «Темну зону» у грі теж переробили на благо гравцям.

З новим розширенням у The Division 2 з’являться Сезони. Кожний сезон буде нести із собою нову ціль зі своєю історією, яка розширить сюжет гри. За проходження цих сезонів гравців будуть нагороджувати новою зброєю та косметичними предметами, які покажуть всім навколо крутість вашого агента. Також у грі стартує «Третій епізод», що сюжетно поєднає історію The Division та розширення. Для власників «Першого року» епізод буде доступний вже завтра, а для всіх решта – з 19 лютого.

А поки ви чекаєте третього березня, аби власноруч спробувати розібратися з Кінером та його зграєю, у Ubisoft є для вас ще один трейлер — ігроладний.

Читайте також

Ubisoft перенесли реліз Riders Republic

Riders Republic

Ubisoft Massive працює над грою за мотивами Star Wars

Star Wars

Підписка Ubisoft+ невдовзі стане частиною Game Pass

Nintendo злила дати виходу доповнень до Immortals Fenyx Rising

Під ялинку: Українські бренди та товари, які ви захочете подарувати #ҐеймериТежЛюди

Отримайте Trial Rising, Anno 1701, Starlink: Battle for Atlas та ще кілька подарунків безкоштовно! Але часу у вас на це не багато

Trials Rising

Рімейк Prince of Persia: The Sands of Time затримається до весни

Запалало різдвяне вогнище від Assassin’s Creed Valhalla